Papildināts. No 2018.gada 1.jūnija biedrības "FK Liepāja" valdes sastāvā ir notikušas vērienīgas izmaiņas. Nomainījušies visi valdes locekļis, izņemot Māri Verpakovski.

Kā informē futbola kluba "Liepāja/Mogo" menedžeris Dāvids Jansons, pēc abpusējas vienošanās valdi ir pametuši Ainārs Kreics, Olafs Saulriets, Artis Lagzdiņš, kuri bija valdes locekļi no dibināšanas dienas, kā arī valdes locekļa amatus atstājuši Liepājas Futbola skolas direktors Egīls Trušēlis un Māris Martinsons, kuri valdē bija attiecīgi no 2016.gada un 2017.gada.

Kopš 2018.gada 1.jūnija biedrības "FK Liepāja" valdes sastāvā ir Oļegs Hramovs, Jevgēņija Hramova un Māris Verpakovskis.

Papildināts ar aģentūras LETA informāciju. Hramovs Liepājas klubam palīdzējis jau pirms tam, bet tagad izvēlējies tā norisē iesaistīties vēl vairāk.

"Tas bija jau kādu laiku plānots lēmums, un Hramovs jau kādu laiku ir Liepājas komandā, to atbalstot. Viņš ar Liepājas vienību ir jau kopš otrās sezonas, un šobrīd situācija futbolā ir tāda, ka ir vajadzīgs finansējums. Ir pozitīvi, ka Hramovs atbalsta," norādīja Jansons. "Hramovam ļoti patīk un interesē futbols. Viņš pats jau kādu laiku ir liepājnieks un daudz iesaistās mūsu ikdienas dzīvē. Tas bija tikai loģisks lēmums pieņemt Hramovu valdē."

"Liepāja"/"Mogo" menedžeris norādīja, ka tagad tajā strādājošie cilvēki klubu centīsies attīstīt vēl vairāk.

"Tas ir ilgtermiņa projekts un nav tikai tā, ka tas ir tikai finansiāli izdevīgi. Hramovs tagad ir arī kluba valdē un pats varēs pieņemt ikdienišķus lēmumus. Viņam ir arī saprašana uzņēmējdarbībā, kas mums ir pluss. Tāpat viņš mums palīdzēs ar idejām, kā piesaistīt naudu klubam," atklāja Jansons.

"Hramovs vēlējās vairāk iesaistīties Liepājas futbolā un, ja viņš dod finansējumu, viņš vēlētos būt arī valdes iekšienē, lai nekas netiktu izsaimniekots un viss būtu zem kontroles," izteicās menedžeris.

Jansons uzsvēra, ka liepājnieku mērķis vienmēr bijis uzvarēt Latvijas čempionātā un startēt Eirokausos, vienlaikus arī piebilstot, ka papildus finanšu ieguldījums palīdzēs piesaistīt labākus spēlētājus un sasniegt labākus rezultātus.

"Citādi nekas diži nemainās, un komanda pat īsti nejutīs valdes nomainīšanos. Nebūs arī nekādu citādu izmaiņu ne pārvaldībā, ne treneru korpusā," sacīja Jansons.

Futbola klubs "Liepāja" tika dibināts 2014.gadā kā "Liepājas metalurga" pēctecis. Šobrīd vienība virslīgas kopvērtējumā atrodas ceturtajā vietā.