Latvijas "Optibet" hokeja līgas (OHL) vienību "Liepāja" nākamsezon vadīs līdzšinējais jauniešu vecuma grupu treneris Guntis Pujāts, kuram talkā nāks Kārlis Liepiņš un Reinis Repšs, vēstīts kluba sociālajos tīklos.

"Treneru sastāvs ir nokomplektēts, un oficiāli varam paziņot, ka par 2020./2021.gada sezonas komandas galvenā trenera pienākumu izpildītāju iecelts pieredzējušais Guntis Pujāts, kuram asistēs Kārlis Liepiņš un vārtsargu treneris Reinis Repšs," vēsta komandas paziņojums.

Pats Pujāts pauda gandarījumu par saņemto uzticību. "Jaunais komandas sastāvs būs spēcīgs, un kopējiem spēkiem iesim uz labāko rezultātu, cīnīsimies par godalgām," teica speciālists.

Pujāts pērn veiksmīgi pārņēma Junioru Attīstības Hokeja Līgas (JAHL) Liepājas pārstāvētās "LSSS/ HK Liepāja" komandas vadību. Trenerim ir 15 gadu stāžs, un viņš ir arī 2018./2019.sezonas JAHL čempionu vienības "Venta 2002" galvenais treneris.

Komanda aktīvu treniņu procesu sāks 6.jūlijā, savukārt augustā Liepājā norisināsies ikgadējais "Amber Puck" turnīrs.

Aizvadītajā sezonā "Liepāja" OHL čempionātā izcīnīja ceturto vietu un vien par diviem punktiem atpalika no trešās pozīcijas ieguvējas "Mogo".

Jau ziņots, ka OHL 2020./2021.gada turnīram pieteikušies septiņi klubi. No iepriekšējās sezonas šogad laukumā nedosies vienīgi "Kurbads".

Par 2019./2020.gada sezonas OHL regulārā čempionāta uzvarētāju LHF valde atzina hokeja klubu "Olimp", bet izslēgšanas spēles nenotika.

Hokeja skola "Rīga", sekojot Rīgas domes noteiktajiem ierobežojumiem, neieradās uz pēdējo sezonas spēli, kā rezultātā pretiniecei "Olimp" tika piešķirta tehniskā uzvara.

Tas "Olimp" izvirzīja pirmajā vietā, bet "Kurbads", kas pēc LHF pieņemtā lēmuma palika otrais, tajā pašā 19.martā paziņoja par izstāšanos no OHL.