Pēc nepilna viena mēneša, sestdien, 16.septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies savs krastu mačs basketbolā, kurā sacentīsies "Jaunliepājas" un "Vecliepājas" basketbola komandas. Pēc pirmajiem trijiem gadiem minimālā vadībā 2:1 atrodas Vecliepājas komanda, portālu informēja krastu mača pārstāvis Dāvis Plūme.

Šāda veida pasākums Liepājā norisināsies jau ceturto gadu pēc kārtas un tajās kopumā piedalīsies vairāk kā 20 dažādu nozaru komandas gan no Vecliepājas, gan Jaunliepājas. Atgādinām, ka pirmajos trijos gados krastu mačs klātienē pulcēja tādas komandas kā HK "Liepāja", FK "Liepāja", FK "Kurši", "Liepājas volejbola izlase", "LSEZ", "Jūras spēki", "Liepājas policija", "Liepājas cietums", ugunsdzēsēji, mediķi, amatieru izlase, profesionāļu komanda BK "Liepāja", Liepājas Olimpiskā centra komanda, aktieri, uzņēmēji, pašvaldības komanda, kā arī mūziķu un mediju basketbola komandas.

Atgādinām, ka pirmajā krastu mačā 2020.gadā emocijām bagātā spēlē tikai tās izskaņā par uzvarētājiem kļuva "Jaunliepājas" basketbolisti, kuri ar rezultātu 270:264 pārspēja "Vecliepājas" komandu. Savukārt ne mazāk spraigi notikumi risinājās arī 2021.gadā, kur "Vecliepājas" komandai izdevās revanšēties ar rezultātu 280:272. Iepriekšējā gadā, 13 stundu garajā basketbola spēlē jeb "maratonā" pie otrās uzvaras pēc kārtas tika "Vecliepājas" basketbolisti, kurši šoreiz uzvaru izcīnīja pārliecinoši ar rezultātu 407:358.

Šogad dalībnieku pulku plānots papildināt arī ar citu nozaru speciālistiem, taču precīzāka informācija tiks publicēta tuvākajā laikā. Informējam, ka uzvarētājs tiks noskaidrots tikai pēc pēdējās spēles, kad būs nospēlējušas visas komandas, jo tiks skaitīts kopējais rezultāts starp "Jaunliepājas" un "Vecliepājas" komandām.

Kā uzsver pasākuma organizators Mārtiņš Kozlovskis: "Pasākumā būs iespējams vienkopus redzēt krāšnu buķeti un līdzjutējiem būs iespējams klātienē atbalstīt ļoti labi zināmas Liepājas personības. Manuprāt šis pasākums mūsu pilsētā ir kļuvis jau par patīkamu tradīciju, kurā basketbols kā sporta veids kopumā sapulcina dažādāko nozaru speciālistus."

Pasākuma sākums 16.septembrī plānojas jau rīta pusē ap pulksten 10 un noslēdzošās spēles sākums paredzēts ap pulksten 22. Spēļu pārtraukumos norisināsies dažādi konkursi un precīzs spēļu kalendārs tiks publicēts tuvākajā laikā.