Aizvadītajā nedēļā Liepājas Sporta spēļu skolas U18 hokeja komanda devās uz Somiju, kur otrajā un trešajā sezonas spēlē guva pārliecinošas uzvaras pamatlaikā, portālam ziņoja Sporta spēļu skolas Hokeju nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Maisiņa.

Pirmā spēle ar uzvaru pret komandu "HAKI" beidzās ar rezultātu 8:6 (2:2;3:0;3:4).

Darens Vizulis guva abus vārtus pirmajā periodā ar divu minūšu starpību – pirmos vārtus liepājnieks guva septītajā minūtē, bet otrus devītajā.

Otrā perioda otrajā minūtē pretinieka vārtos ripu iemeta Martins Vītols, sestajā minūtē Kurts Baumanis un divpadsmitajā minūtē Jānis Jekste.

Trešā perioda trešajā minūtē pretinieka komandu apspēlēja Kristers Kuzņecovs, trīspadsmitajā minūtē – Roberts Freidenfelds un desmit sekundes pirms spēles beigām jau trešo reizi spēles laikā vārtus gūst Darens Vizulis.

Otru spēli Liepājas komanda aizvadīja ar trešo uzvaru šajā sezonā. Pret komandu "GrIFK" izcīnīta uzvara ar rezultātu 3:2 (2:2;0:0;1:0).


Pirmā perioda pirmajā minūtē vārtus guva Ronalds Miķelsons, vienpadsmitajā minūtē Emīls Terliņš. Pretinieku komanda nepalika neatbildējuši – sestajā minūtē tika iemests liepājnieku vārtos un rezultātu 2:2 pretinieki izlīdzināja divas minūtes pirms pirmā perioda beigām.

Piecas minūtes pirms trešā perioda beigām Liepājas komanda guva vārtu pārsvaru.

U18 komandas galvenais treneris Guntis Pujāts saka: "Pirmo spēli vajadzēja uzvarēt pārliecinošāk, bija paviršas kļūdas. Otrā spēle bija grūtāka. Veiksmīgi iemetām trešos vārtus un kopumā bija laba vārtsarga spēle. Uzvara bija laba, bet ir jāturpina strādāt pie niansēm. Katru izbraukumu ir jābrauc un jāsitās!"