Hokeja komanda "Liepāja" jau ir uzsākusi darbu pie nākamās sezonas sastāva komplektācijas, bet zināms, ka vienībā noteikti būs redzamas jaunas sejas gan starp hokejistiem, gan speciālistiem, ziņo LETA, atsaucoties uz sociālajā vietnē "Facebook" publicēto ierakstu.


Komandas ierakstā lasāms, ka šobrīd noris saruna ar potenciālajiem spēlētājiem. Savukārt izmaiņas gaidāmas gan komandas, gan treneru sastāvā.


"Princips pēc kā notiek jaunā komandas komplektācija ir saglabāt tās kodolu un dot iespēju spēlēt un augt profesionālajā virzienā arī jaunajiem, perspektīvajiem sportistiem, kuriem jaunā sezona būs lieliska iespēja gan pierādīt sevi, gan sagatavoties sportista karjerai nākotnē," "Liepāja" citē kluba līdzdibinātāja un valdes priekšsēdētāja Andreja Žukova teikto.


"Būs arī korekcijas treneru sastāvā, tādējādi, strādājot pie komandas sastāva pilnveides visos līmeņos un ejot uz labāku un produktīvāku rezultātu."


Pagājušajā sezonā komandas galvenajam trenerim Maksimam Bogdanovam padomu neliedza arī pieredzējušie Leonīds Beresņevs un Jūliuss Šuplers. Arī nākotnē komanda plāno sastrādāties ar pieredzes bagātiem profesionāļiem.


Pagājušajā sezonā "Liepājas" komandas spēlētājs Marks Kaļeiņikovs 26 vārtiem un 23 rezultatīvām piespēlēm bija OHL čempionāta otrs rezultatīvākais spēlētājs. Viņam ar 48 punktiem (14+34) sekoja Bruno Zabis, bet Māris Diļeva iekrāja par pieciem punktiem mazāk - 43 (13+30).


OHL sezonā šogad koronavīrusa radītās pandēmijas dēļ netika aizvadītas izslēgšanas spēles, liepājniekiem sezonu noslēdzot ceturtajā vietā. Par turnīra uzvarētāju tika pasludināta debitante "Olimp".