Reorganizācija ir notikusi Liepājas hokejā. Jaunajā sezonā virslīgas čempionātā startēs HK "Liepāja", kuras dibinātāji ir Oskars Mors un Andrejs Žukovs, bet prezidents būs Mihails Vasiļonoks.

Hokeja kluba vadībā ir cilvēki gan ar pieredzi hokejā, gan uzņēmējdarbībā, kuru galvenais uzdevums ir turpināt jau tā stabilās hokeja tradīcijas Liepājā, informē HK "Liepāja" preses sekretāre Simona Laiveniece.

HK "Liepāja" ir Latvijas Hokeja federācijas biedrs ar balsstiesībām un ar mērķi nokomplektēt konkurētspējīgu komandu, balstoties uz Liepājas hokeja audzēkņiem.

HK "Liepāja" vadībai ir skaidri mērķi, uzdevumi un ceļš, kā tos sasniegt. Lai uzlabotu treniņu procesu, tiek domāts par treneru sastāvu. Ir uzrunāti vairāki talantīgi treneri, kuri varētu savu pieredzi izmantot HK "Liepāja". Sadarbība tiks veidota arī ar Liepājas Sporta spēļu skolas jaunajiem hokejistiem, lai nodrošinātu pēctecību un ļautu attīstīties jaunajiem sportistiem.

HK "Liepāja" dibinātājs Andrejs Žukovs uzsver: "Liepāja ir sporta pilsēta ar senām hokeja tradīcijām. Mūsu uzdevums ir šīs tradīcijas turpināt un stiprināt un veidot hokeja vēsturi Liepājā. Tāpēc, veidojot komandu, mēs balstīsimies vispirms uz tiem hokejistiem, kuri ir nākuši no Liepājas hokeja."