Zatlera reformu partijas (ZRP) atkārtotā kopsapulce notiks Koknesē 21.aprīlī, Lielās talkas dienā, informē LETA.

Saskaņā ar Biedrību un nodibinājumu likumu atkārtotas kopsapulces lemtspēja nav atkarīga no biedru vairākuma klātbūtnes. Saskaņā ar likumu atkārtotās kopsapulces darba kārtība paliek iepriekšējā, skaidro ZRP pārstāve Daiga Holma.

Pēc kopsapulces tās dalībnieki piedalīsies Lielajā talkā. ZRP sanāksme notiks Kokneses kultūras namā, Hanzas ielā 2.

ZRP kopsapulcē plānots ievēlēt jaunu valdes locekli "aizbēdzēja" Klāva Olšteina vietā, un uz šo amatu izvirzīti pieci kandidāti.

Vidzemes reģionālo nodaļu apvienība ir izvirzījusi Cēsu Sociālā dienesta vadītāju Ivetu Sietiņsoni, Kurzemes reģionālo nodaļu apvienība izvirzījusi Saeimas deputātu un Iekšlietu ministrijas parlamentāro sekretāru Edmundu Demiteru un Zemgales un Latgales reģionālo nodaļu vadītāji ir izvirzījuši ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču. Gan Saeimas deputātes un Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārās sekretāres Ingas Vanagas, gan Pētera Jāņa Zārda kandidatūru ir izvirzījuši pieci ZRP biedri.

Kā portālu iepriekš informēja ZRP Kurzemes reģiona nodaļas vadītājs Jānis Vilnītis, nepietiekamā dalībnieku skaita dēļ 31.martā sasauktā kopsapulce nebija tiesīga pieņemt grozījumus partijas statūtos, kas paredzēja mainīt partijas nosaukumu uz Reformu partiju, veidot domi no reģionu pārstāvjiem un "aizbēdzēja" Klāva Olšteina vietā ievēlēt vēl vienu valdes locekli, kā arī atsaukt no partijas Ētikas komisijas Reini Freimani. Uz ZRP kopsapulci 31.martā Rīgas Kongresu namā bija ieradies 471 biedrs, kas ir par 69 biedriem mazāk, nekā nepieciešams kvorumam.