Partijas "Vienotība" Liepājas nodaļa pēc neveiksmīgā starta vēlēšanās slēgusi atklāto biroju, un nodaļas vadītājs pat prognozē, ka būs jāatstāj amats.

To portālam irliepaja.lv apliecināja nodaļas vadītājs, pašvaldības uzņēmuma "Liepājas autostāvvietas" valdes loceklis Armīns Robežnieks.

Pēc Robežnieka sacītā partijas valde "īsti lēmumu vēl nav pieņēmusi", bet ir zināms, ka reģionālie biroji, tajā skaitā Liepājas, tiks slēgti.

"Nav noslēpums, ka pērn oktobrī, saistībā ar vēlēšanu izdevumu pārkāpumiem, "Vienotībai" tika atņemts valsts budžeta finansējums, līdz ar to reģionālo biroju uzturēšana kļuva problemātiska.

Skaidrs, ka slēgt birojus pirms vēlēšanām nebūtu bijis prātīgi, tas būtu slikts signāls, bet tagad, īpaši ņemot vērā vēlēšanu rezultātus, šāds lēmums ir jāpieņem."

Biroja telpu tūkums gan nebūšot šķērslis nodaļas pastāvēšanai.

Robežnieks, kurš savā pašreizējā amatā ir kopš 2013.gada, atceras, ka partijas Liepājas nodaļa bez biroja telpām strādājusi arī iepriekš.

"Pirmās biroja telpas bija Dīķa ielā, tad Bāriņu ielā, pēc tam vispār nebija, un pēdējās – atvērtais birojs – bija Zivju ielā 3. Bijām aktīvi ne tikai pirms vēlēšanām, tāpēc arī partija piekrita biroja atvēršanai".

Robežnieks ir visai skeptiski noskaņots par savām nodaļas vadītāja izredzēm nākotnē – viņaprāt, neveiksme pašvaldību vēlēšanās "noteikti ietekmēs" gan nodaļu, gan tās vadītāju, un, lai arī šobrīd neko konkrēti teikt nevarot, "izmaiņas noteikti būs".

Visticamāk, domā Robežnieks, arī nodaļas vadītājs būs cits.