Vēl trīs partijas – "Jaunā Vienotība" , "Zaļo un Zemnieku savienība" un "No sirds Latvijai!" – iesniegušas savus deputātu kandidātu sarakstus.

"Jaunās Vienotības" līderis Kurzemē ir ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, valdību pārstāv arī Izglītības un zinātnes ministrijas    ministra padomnieks Mārtiņš Langrāts. Sarakstā ar ceturto numuru ir liepājniekiem zināmais Saeimas deputāts Ints Dālderis, kā arī Saeimas deputāti Artis Gustovskis (2.numurs) un Astrīda Harju, un Saeimas frakcijas "Vienotība" priekšsēdētāja Hosama Abu Meri palīgs Edgars Ikstens (3.numurs) un deputāta palīgs Didzis Šēnbergs. Tāpat sarakstā ir Grobiņas novada domes Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vadītājs Andris Jefimovs, Kazdangas pagasta zemnieku saimniecības "Jaunkalni" īpašnieks Gatis Zonenbergs, kā arī pārstāvji no Saldus, Skrundas, Talsu, Dundagas novadiem.

Liepājniece Inesei Lībiņai-Egnerei ir pirmais numurs "Jaunās Vienotības" Vidzemes sarakstā.

Par "Zaļo un Zemnieku savienības" Liepājas kandidātiem jau informējām, tie ir Aija Barča, Valdis Skujiņš, Vilnis Vitkovskis un Ivars Krastiņš, bet Māris Kučinskis vadīs Vidzemes sarakstu. Partijas Kurzemes sarakstā ir arī Saeimas deputāti Edgars Putra un Gundars Daudze. Ar pirmo numuru "Zaļo un Zemnieku savienības" sarakstā startē finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

"No sirds Latvijai!" Kurzemes sarakstā Liepāju pārstāv SIA "Oms"elektromontieris Zigurds Blūms. Sarakstā ir arī pārstāvji no tuvējiem novadiem – Aizputes, Pāvilostas u.c. Sarakstā ar pirmo numuru startē Skrundas novada Nīkrācē reģistrētās SIA "Dzeldas HES" valdes priekšsēdētājs Juris Jaunzems.