Ar partijas "No sirds Latvijai" 10.oktobra valdes sēdes lēmumu par partijas ģenerālsekretāru ievēlēts Dmitrijs Kostojanskis, irliepaja.lv apliecināja ievēlētais.

Iepriekš Kostojanskis bija partijas jauniešu sekcijas vadītājs.

"Man tas ir liels gods, un ar visaugstāko atbildību uzņemos un pildīšu šī amata pienākumus. Es ļoti labi apzinos un saprotu, ka darba gaitā nāksies saskarties ar grūtībām, kuras radīsies pildot savus pienākumus gan sadarbībā ar kolēģiem, gan sabiedrības priekšā.
[..] Mans redzējums par partijas mērķiem ir neatkarīga Latvija, stipra tautas identitāte – suverenitāte un valsts valoda, cilvēku aktīva iesaistīšana politiskajā dzīve, labklājība un saimnieciskais uzplaukums, ierēdņu atbildība par savu rīcību. Un ar to pilnīgi pietiek, lai šajā skaistajā zemē, kurā mēs dzīvojam, dzīvotu laimīgi, smaidīgi un labi nodrošināti iedzīvotāji, kuri var lepoties par savu valsti," savā facebook.com profilā raksta Kostojanskis.

Kostojanskis ir biznesa attīstības konsultants, grāmatvedības pakalpojumu sniedzējas SIA "G&A" valdes loceklis un līdzīpašnieks, saimniecisku pakalpojumu sniedzējas SIA "A-Z Sagāde" valdes loceklis un īpašnieks, Polijas uzņēmuma "Harper Hygienics S.A" padomes viceprezidents, labdarības organizācijas "Dots devējam atdodas" direktors, mecenāts, blogeris.

Iepriekš ieņēmis arī citus amatus, piemēram, SIA "iCotton" attīstības direktors.

Vēl viens liepājnieks – Komunālās pārvaldes vadītājs Jānis Neimanis – darbojas partijas "No sirds Latvijai" valdē.