Ceturtdien, 7.septembrī, no pulksten 12 līdz 18 Liepājā, Krišjāņa Valdemāra ielā 20/24 – telpās, kur kādreiz atradās mākslas galerija "TEN", paredzēta pirmā Grāmatu kluba tikšanās.

Par to informē tautas kustības un partijas  "No sirds Latvijai" Liepājas nodaļa, kas līdz ar jauno mācību gadu uzsāk projektu "Grāmatu klubs".

Projekts paredz gluži praktisku grāmatu apmaiņu, kad pašam vairs nevajadzīgos izdevumus var samainīt pret citu lasāmvielu, kā arī savstarpējas sarunas un diskusijas klātienē par izlasīto vai tā radītajām pārdomām. Kā iecerējuši projekta autori, Grāmatu klubs palīdzēs sasniegt skanīgu mērķi – līdz Latvijas 100. dzimšanas dienai ne tikai izlasīt 100 grāmatas, bet arī izvairīties no paviršību kultivējošās virtuālās vides, klātienē pilnveidojot prasmes diskutēt un argumentēt, uzklausīt citu viedokli.

Turpmāk tikšanās paredzētas katra mēneša pirmajā ceturtdienā. Grāmatas, kas ir pārlasītas ne reizi vien un tagad mājās krāj putekļus, bet kuras izmest negribas, droši var nest, vest uz Grāmatu klubu. Savukārt no citu pienesuma varēsiet izvēlēties ko nelasītu. Zvanot pa tālruni 24946704, iespējams sarunāt tikšanos arī citā laikā vai noskaidrot sev interesējošus jautājumus par kluba darbību. Iesaistīties Grāmatu klubā var ikviens interesents, kuram patīk lasīt un domāt. Dalība ir bezmaksas.