Trešdien, 15.maijā cauri Liepājai dosies Vienības brauciens. Brauciena sākums pie Liepājas robežas Klaipēdas ielas galā pulksten18.

Vienības brauciens ir ikgadēja tradīcija, kas jau vairākus gadus notiek Rīgā, taču šogad pirmo reizi norit arī vairāki reģionālie braucieni.

Tradīcija aizsākta par godu Kārlim Ulmanim un viņa veiktajam apvērsumam 1934.gada 15.maijā. Ar to sākās posms, ko varam uzskatīt par Latvijas saimnieciskās dzīves uzplaukumu, kas saistīts ar latviskumu, un ko vecākā paaudze uzskata par zelta laiku, atmiņas par, kuru arī ļāva Latvijai atgūt neatkarību.

Pulcēsimies par godu šim notikumam – ne apvērsumam, bet Kārļa Ulmaņa valdīšanas posmam.

Vienības brauciena laikā automašīnas brauks kolonnā ar paceltiem Latvijas karogiem, tādā veidā atgādinot, ka uz latviešu nacionālo vienotību vērsts garīgs apvērsums ir vajadzīgs arī šodienas Latvijā.

Pasākumu organizē Nacionālās apvienības VL!-TB/LNNK Liepājas biedri, taču pasākumā solās piedalīties arī kupls skaits citu aktīvu liepājnieku.

Vairāk varat uzzināt zvanot Mārtiņš Ceriņš (29184839) vai Kristīne Skrīvere (26996630), vai arī meklējot internetā draugiem.lv/naliepaja vai twitter.com/NALiepaja