No šodienas, 11.jūnija, tiešraidē internetā ikviens var sekot līdzi Ministru kabineta sēdēm, informē valdības preses dienests.

No 11.jūnija tiešraidē internetā ikviens varēs skatīties Ministru kabineta sēdes un valdības nama preses konferences. Šis projekts būs ieguvums tieši Latvijas pašvaldībām, nodrošinot iespēju ikvienai tās amatpersonai un iedzīvotājiem sekot līdzi aktuālo lēmumu pieņemšanai, tādējādi ietaupot laiku, finanses un cilvēkresursus.

Ja interesentiem nebūs iespējams vērot tiešraidi, valdības sēžu un preses konferenču videoieraksti būs pieejami Ministru kabineta mājaslapas „Videoarhīvā”.

Valdības tiešraižu projekta mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību valdības lēmumu pieņemšanas procesā un darīt zināmus aktuālākos lēmumus. Valsts kanceleja kā vienu no prioritātēm izvirzījusi valsts pārvaldes komunikācijas modernizāciju,  nodrošinot iedzīvotājiem ērtākas, lētākas un plašākas līdzdalības un komunikācijas iespējas ar valdības un valsts pārvaldes amatpersonām.

Tiešraides var skatīties ŠEIT

Valdības sēdes notiek katru otrdienu plulksten 12.00. Savukārt informācijai par preses konferencēm var sekot līdzi Ministru kabineta mājaslapā www.mk.gov.lv.

Diemžēl Liepājas domes pagaidām liepājniekiem, kurus noteikti interesētu domes sēžu norise, šādu iespēju nepiedāvā, lai gan pašvaldībā strādā plašs sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas štats.