Reaģējot uz notikumiem pasaulē un Latvijā, kad ierastās darbības formas vairs nav iespējamas, kultūras nams "Wiktorija" sadarbībā ar Goda teātri, studiju "Voyvi" un Bezrindas.lv 25. martā piedāvāja noskatīties Goda teātra izrādi "Bļitka" straumē jeb interneta tiešraidē. Ideja izrādījās reti veiksmīga, un, kā atzina "Wiktorijas" pārstāvis Uldis Meļķis, izrādi noskatījies iespaidīga auditorija – "vairāk, nekā spētu ietilpt "Wiktorijas" zālē".


Skats no izrādes. Egons Dombrovskis Ziga lomā.


Turklāt skatītāji pieslēgušies ne tikai no Latvijas, bet arī no vairākām citām Eiropas valstīm, kā arī ASV.


"Sakām milzumlielu paldies visai radošajai komandai un skatītājiem visā pasaulē, ka kopēji piedzīvojām šo. Šis bija apliecinājums, ka mēs varam tikties un satikties, paliekot katrs savās mājās, kā to prasa šis laiks.


Paldies visiem skatītājiem, ka jūsu bija tik daudz! Sajutām jūsu klātbūtni no visas plašās pasaules," savā Facebook lapā raksta tiešraides rīkotāji.


Rasas Bugavičutes-Pēces lugu "Bļitka" 2016. gadā neatkarīgajā Goda teātrī iestudēja režisors Dž. Dž. Džilindžers, un tajā spēlē divi izcili liepājnieki Kaspars Gods un Egons Dombrovskis.


Skats no izrādes.


Kultūras nams "Wiktorija" pirmo tiešraidi jeb ciklu "Straumē" publisko pasākumu aizlieguma laikā sarīkoja jau Liepājas dzimšanas dienā 18. martā kopā ar grupu "Līvi".


Koncertu noskatījušies 35 tūkstoši cilvēku, bet tiešraidē to pastāvīgi vērojuši vidēji 1000 skatītāju.