Ceturtdien, 11.aprīlī, Pilsētas attīstības komitejas sēdē, kas ilga tikai pusstundu, neklātienē no Briseles piedalījās vicemērs Gunārs Ansiņš.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš 10. un 11.aprīlī Briselē piedalās Eiropas Savienības Reģionu komitejas plenārsēdē, taču plenārsēdes starplaikos atrada iespēju piedalīties arī Liepājas domes Pilsētas attīstības komitejas sēdē, un teicās būt klāt arī Finanšu komitejas sēdē pulksten 14.

Līdz šim deputāti vairāk vai mazāk regulāri piedalījušies komiteju un domes sēdēs no Liepājas pārstāvniecības Rīgā, bet pirmo reizi kāds piedalījās sēdē arī no ārvalstīm.

Jau pagājušā gada beigās pilsētas domes sēžu zālē tika uzstādīta jauna skaņu sistēma ar iespēju daudz kvalitatīvāk ierakstīt komiteju un domes sēdes. Papildu sistēmai tika iegādāti arī divi bezvadu mikrofoni un bezvadu prezentācijas iekārta. Lai šī sistēma funkcionētu, tika veikta arī galda pārbūve un visa šī sistēma iebūvēta domes sēžu telpas galdā. Kopējās izmaksas ir aptuveni 15 000 eiro. Video iekārta ir tā pati vecā, no jaunās sistēmas tiek izmantota iespēju pārraidīt skaņu telpā,  portālu informēja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Tiešsaistes kvalitāte bija ļoti laba, tāpēc jācer, ka nebūs ilgi jāgaida, lai jebkurš liepājnieks, piemēram, domes mājaslapā varētu vērot tiešsaistē, par ko spriež un ko lemju deputāti.