Ceturtdien PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" topošās frizieres viesojās veco ļaužu dzīvojamā mājā, kur dažiem no tās iemītniekiem izveidoja jaunas frizūras.

Ziemassvētki ir laiks, kad cilvēkiem gribas darīt labus darbus, palīdzot tiem, kas ir nonākuši dzīves grūtībās, vai vienkārši jūtas vientuļi. Arī tehnikums vēlējās pirms svētkiem darīt labus darbus, tāpēc tehnikuma topošās frizieres vakar, 20.decembrī, devās uz Liepājas veco ļaužu dzīvojamo māju, lai tās iemītniekiem uzdāvinātu jaunus matu sakārtojumus.

Jau rīta pusē meitenes devās uz veco ļaužu dzīvojamo māju, kur viņas gaidīja tās iemītnieki. Katrs klients nāca ar savām vēlmēm, kādu frizūru vēlas. Kāds kungs pat bija paņēmis līdzi savu jaunības dienas fotogrāfiju un lūdza meitenēm nogriezt matus tā, lai viņš izskatītos kā jaunībā.

Visa šī tikšanās tika pavadīta patīkamā un siltā noskaņā. Tikšanās noslēgumā tehnikuma audzēknes katram klientam uzdāvināja arī gardumus ar ko našķoties svētku laikā. Katrs jaunās frizūras ieguvējs bija priecīgs un pateicīgs, ka svētkus varēs sagaidīt ar jaunu frizūru, informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" ārējo sakaru organizatore Madara Jaunciema.