Liepājas Valsts tehnikuma 3. kursa specialitātes "Klientu apkalpošanas speciālists" izglītojamie rīko konferenci par jauniešu vidū aktuālu tēmu "Kā kļūt par pieaugušo jau 18 gadu vecumā?".

Konferences mērķis ir sniegt zināšanas un praktiskus pieredzes stāstus Liepājas pilsētas jauniešiem, vecumā no 17 līdz 19 gadiem par to, kā virzīt savu dzīves ceļu, pārvarēt grūtības un sasniegt pilnvērtīgu pieaugušo dzīvi.

Konferences tēma un formāts "jaunietis jaunietim" ir veidots tā, lai konferencē aktualizētās tēmas tiktu izstāstītas jaunietim saprotamā un viegli uztveramā veidā. Būtiskākais ir jauniešiem radīt drošības sajūtu par to, ka problēmas ar kādām iespējams nākas saskarties pieaugot, ir risināmas, ja vien ir pietiekamas zināšanas un iemaņas to pārvarēšanā.

Konference plānota divās daļās, kur pirmajā daļā uzstāsies biedrības "Attīstības platforma YOU+" pārstāvji, savukārt, otrajā daļā savos pieredzes stāstos dalīsies Liepājas Valsts tehnikuma izglītojamie.

Apmeklēt konferenci tiek aicināts ikviens Liepājas pilsētas jaunietis, iepriekš aizpildot elektronisko reģistrēšanās anketu.

Konference norisināsies 7. februārī, no pulksten 11 līdz 14 koncertzāles "Lielais dzintars" kamerzālē, Radio ielā 8.