No pirmdienas, 6.februāra, atsaucoties Izglītības un zinātnes ministrijas aicinājumam, Liepājas Raiņa 6.vidusskolas direktors Kārlis Strautiņš turpmāk veiks ministrijas parlamentārā sekretāra amata pienākumus. Pieņemot izaicinājumu, turpinās darboties izglītības nozarē jau daudz plašākā mērogā, uzturot ministrijas saikni ar Saeimu un tās komisijām, kā arī pārstāvēs nozares intereses likumdošanas procesā, informē Liepājas Izglītības pārvaldes vadītājas palīdze komunikācijas jautājumos.

K.Strautiņa vadībā Liepājas Raiņa 6.vidusskola ir izaugusi par vienu no lielākajām izglītības iestādēm pilsētā, no sākotnēji 450 līdz 846 skolēniem, kļuvusi par mūsdienīgu izglītības iestādi ar mērķtiecīgu tehnoloģiju, personiskās līderības un koučinga izmantošanu kvalitatīvas izglītības nodrošināšanai. Liepājas Raiņa 6.vidusskola ieguvusi atzinību kā Microsoft showcase skola, saņēmusi Starptautiskās Koučinga federācijas balvu par Koučinga ieviešanu izglītībā, e-Twinning un Eiropas Parlamenta vēstnieku skolas sertifikātu, kā arī kļuvusi par pārmaiņu procesa izglītībā "Līderis manī" vienu no metodiskajiem centriem sociāli emocionālās kompetences attīstīšanā, izmantojot personiskās līderības pieeju.

Kārlis Strautiņš vadījis 6.vidusskolu 10 gadus, ir Liepājas domes Izglītības komisijas loceklis, arodbiedrības "Latvijas izglītības vadītāju asociācija" valdes loceklis un Izglītības kvalitātes valsts dienesta akreditācijas eksperts.

Līdz pašvaldības domes sēdei, kas notiks 2023.gada 23.februārī K.Stautiņš veiks amata savienošanu, pēc tam uz izglītības iestādes direktora amatu tiks sludināts konkurss un uz laiku tiks noteikts direktora pienākumu izpildītājs.