Uzvarot LabieDarbi.lv projektu konkursā, Liepājas Centra pamatskolas atbalsta biedrība tika pie finansējuma sporta un atpūtas laukuma izveidei.

Kā informē projekta LabieDarbi.lv vadītāja Renāte Vecvērdiņa, laukumā pie Centra pamatskolas un 12. vidusskolas ēkas, Toma ielā 19 paredzēts uzstādīt divus basketbola grozus, vingrošanas iekārtas, līdzsvara baļķi. Projektu realizēs Liepājas Centra pamatskolas atbalsta biedrība, iesaistot darbos skolēnus, viņu vecākus un tuvākās apkārtnes jauniešus. Pašu spēkiem tiks veikti apzaļumošanas darbi un uzstādīti soliņi.
 
Pēc uzvaras projekta pārstāve, Liepājas Centra pamatskolas direktore Kristīne Bārdule atzina: "Rezultāts gan tika sasniegts ar milzīgām pūlēm un smagu darbu, īpaši pēdējās trīs dienās. Balsošanā par projektu tika iesaistīti, protams, visi skolas skolēni, viņu vecāki, pedagogi, savukārt šie cilvēki iesaistīja savus draugus, radus un paziņas. Gan par projektā iegūtajiem līdzekļiem, gan pašu spēkiem Lielās talkas laikā būs iespēja sakopt un labiekārtot sporta laukumu".
 
Iepriekš Liepājas Centra pamatskolas atbalsta biedrība šo projektu iesniedza konkursos "LMT Liepājai" un Hipotēku bankas projektu konkursā "Mēs paši". Izveidojot sporta un atpūtas laukumu "Vējš vītolos" tiks sekmēta bērnu un jauniešu fiziskā, garīgā, sociālā attīstība, panākts draudzīgs kontakts ar vienaudžiem, veicināts veselīgs dzīves veids. Tā ir alternatīva nekustīgam dzīves veidam, pavadot neskaitāmas stundas pie datora vai televizora.
 
Projekts LabieDarbi.lv konkursā ar 5486 balsīm lielu sabiedrības atbalstu ieguva 4.vietu. Tā īstenošanai ir nepieciešams 2000 latu liels finansējums. Marta projektu konkursa kopējais finansējuma fonds bija 8263 lati. Tas, cik daudz projektu iegūst finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.

Par projektu LabieDarbi.lv
Labiedarbi.lv ir Draugiem.lv un SMScredit.lv kopīgs labdarības projekts, kā mērķis ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem saņemt finansiālu atbalstu savu mērķu sasniegšanai.

Ikmēneša atbalsta fonds ir mainīgs, jo to veido projekta LabieDarbi.lv labvēļa SMScredit.lv ikmēneša ziedojums Ls 0,50 apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī.