Piektdien, 19. oktobrī, koncertzālē "Lielais dzintars" ar Tele2 atbalstu notiks otrā sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja", uz kuru reģistrēties iespējams līdz trešdienai.

Šogad savā pieredzē un zināšanās dalīsies 17 dažādu nozaru profesionāļi, kuru atziņas un praktiskie piemēri dos iespēju vadītājiem pielietot jauniegūtās zināšanas, vadot iestāžu darbu un pilnveidojot to tēlu sabiedrībā.

Kā lektori uzstāsies Uldis Pīlēns (pieredzējis arhitekts, uzņēmējs un vadītājs), Baiba Rubesa (RB Rail valdes priekšsēdētāja), Raivo Rosts (Tele2 komercdepartamenta direktors),Mārtiņš Bičevskis (Valsts nekustamie īpašumi padomes priekšsēdētājs), Mārtiņš Daugulis (ārpolitikas pētnieks, lektors), Sanita Osipova (Satversmes tiesas priekšsēdētājas vietniece, Prof. Dr. Iur.),  Laila Jemberga (ārste, biznesa trenere, personības izaugsmes trenere), Jānis Ķīnasts (vides dizainers, pasniedzējs, "Nēbetjā" dibinātājs), Zuarguss (cilvekam.lv komunikācijas treneris, moderators) un citi. Visa informācija par konferenci un lektoriem pieejama konferences mājaslapā.

Pašlaik dalību konferencei pieteikuši pārstāvji no 66 Latvijas novadiem, tostarp Aglonas, Smiltenes, Madonas, Kuldīgas, Salacgrīvas, Tērvetes un Jūrmalas. Konferencē tiks pārstāvētas arī visas lielākās Latvijas pilsētas – Liepāja, Cēsis, Rīga, Ventspils, Jelgava, Rēzekne un Ogre.

Konferences noslēgumā dalībnieki tiks aicināti piedalīties neformālā pasākumā, kura laikā būs iespēja apmainīties ar lekciju laikā gūtajiem iespaidiem un dalīties savā pieredzē. Pasākuma valoda — latviešu.

Konferenci organizē komunikāciju aģentūra "Addiction" sadarbībā ar Tele2 Bizness.