Piektdien, 19.oktobrī, Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" ar mobilā operatora "Tele 2" atbalstu notiks otrā sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja".

Uz to aicināti vairāk nekā 1000 valsts pārvaldes un pašvaldību vadības pārstāvji no visas Latvijas, informē konferences komunikācijas vadītāja Līva Dzerkale.

Šogad savā pieredzē un zināšanās dalīsies 17 dažādu nozaru līderi un profesionāļi, kuru atziņas un praktiskie piemēri dos iespēju vadītājiem pielietot jauniegūtās zināšanas, vadot iestāžu darbu un pilnveidojot iestādes kopējo tēlu sabiedrībā.

Par šīm tēmām runās pieredzējuši vadītāji, stāstītajā iekļaujot arī savu pieredzi un no tās gūtās atziņas. Kā lektori uzstāsies Uldis Pīlēns (pieredzējis arhitekts, uzņēmējs un vadītājs), Baiba Rubesa ("RB Rail" valdes priekšsēdētāja),Raivo Rosts ("Tele 2" komercdepartamenta direktors), Mārtiņš Bičevskis (Valsts nekustamie īpašumi padomes priekšsēdētājs), Sanita Osipova (Satversmes tiesas priekšsēdētājas vietniece, Prof. Dr. Iur.), Mārtiņš Daugulis (ārpolitikas pētnieks, lektors), Laila Jemberga (ārste, biznesa trenere, personības izaugsmes trenere), Jānis Ķīnasts (vides dizainers, pasniedzējs, "Nēbetjā" dibinātājs), Zuarguss (cilvekam.lv komunikācijas treneris, moderators) un citi. Visa informācija par konferenci un lektoriem pieejama konferences mājaslapā: www.celtspeja.lv

"Ar šo konferenci vēlamies iedvesmot un motivēt publiskā sektora vadītājus, jo tieši no viņiem visbiežāk ir atkarīgs tas, kā strādās attiecīgā iestāde – cik tā būs mūsdienīga un radoša dažādu inovāciju ieviešanā, cik mērķtiecīgi un lojāli būs darbinieki, kā arī cik kvalitatīvus pakalpojumus saņems sadarbības partneri un iedzīvotāji. Arī mēs "Tele 2" ietvaros ļoti daudz strādājam pie tā, lai vadītāji būtu aizrautīgi līderi, kas ar savu komandu spēj klientiem nodrošināt kvalitatīvus mobilos sakarus, plašu un ātrāko mobilo internetu, kā arī atbilstošus biznesa vides risinājumus," atzīt "Tele 2" komercdirektors Raivo Rosts.

Konferences organizatori atzīst, ka interese par konferenci jau pirmajā gadā bijusi ļoti liela, un vairums dalībnieki nolēmuši piedalīties konferencē arī šogad. Informācijai: konferenci pirmajā gadā apmeklēja valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji no 82 Latvijas novadiem, kopskaitā vairāk kā 1000 dalībnieki.

Arī šogad, noslēgumā dalībnieki tiks aicināti piedalīties neformālā pasākumā, kura laikā būs iespēja apmainīties ar lekciju laikā gūtajiem iespaidiem un dalīties savā pieredzē. Pasākuma valoda – latviešu.

Konferenci organizē komunikāciju aģentūra "Addiction" sadarbībā ar "Tele2 Bizness".

Plašāka informācija un reģistrācija: www.celtspeja.lv