Biedrība "Krievu balss Latvijai" kopā ar "Attīstības platformu You+" un ar ASV vēstniecības atbalstu organizē lekciju "Es varu! Kā ikviens var ietekmēt valstī notiekošo". Pasākums notiks 31. janvārī pulksten 17, Kuģinieku ielā 2 ("You+") Liepājā. Pasākuma valoda – krievu, nepieciešama iepriekšēja reģistrācija ŠEIT.

Pasākuma mērķis ir veicināt mazākumtautību līdzdalību demokrātiskajos procesos un vairot izpratni par esošajām iespējām aktīvi ietekmēt dzīvi savā valstī un pašvaldībā. Lekcijas laikā runātāji dalīsies ar savu redzējumu un pieredzi, kā ikviens iedzīvotājs, neatkarīgi no zināšanu un pieredzes līmeņa politikā un aktīvismā, var piedalities demokrātijā.

"Pētījumi liecina, ka Latvijas mazākumtautību pārstāvji ir daudz mazāk aktīvi sabiedriskajā dzīvē un mazāk uzticas demokrātijai. Mēs cenšamies to izlabot. Ceļš uz saliedētu sabiedrību iet caur kopīgu līdzdalību," saka pasākuma organizatori.

Pasākums "Es varu! Kā ikviens var ietekmēt valstī notiekošo" iepriekš jau noticis Rīgā, un tagad, ar fokusu uz novadiem un pašvaldībām, tas pirmo reizi notiks Liepājā.

Vairāk par pasākumu Facebook.