"Liepājas partija" valdes sēdē šodien, 1.aprīlī, pieņēmusi lēmumu 14. Saeimas vēlēšanās, kas norisināsies oktobrī, premjera amata kandidatūrai izvirzīt kādreizējo valdības vadītāju un šobrīd Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītāju Māri Kučinski.

Virzīt M.Kučinski valdības vadītāja amatam ir bijis visas partijas valdes vienprātīgs lēmums un pamatots galvenokārt ar kopīgu redzējumu par to, kā būtu jāveicina Latvijas izaugsme un kāda jāveido reģionālā politika.

"Lai arī "Liepājas partija" ir samērā neliela reģionāla partija, mums tomēr ir pieredze gan Saeimas darbā, gan arī mūsu partijas biedrs savulaik ir atradies pie valdības stūres, tādēļ arī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās mēs nestāvēsim malā, bet esam gatavi aktīvi iesaistīties, izvirzot arī savu premjera amata kandidātu Māri Kučinski," skaidro "Liepājas partijas" valdes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Viņš uzsver, ka M.Kučinskis savas premjerēšanas laikā no 2016. līdz 2019.gadam ir parādījis kā pragmatisku, nosvērtu un tālredzīgu politiķi, kurš izprot reģionālās attīstības aspektus.

14. Saeimas vēlēšanas Latvijā norisināsies 2022.gada 1.oktobrī.