Jūnija sākumā gaidāmajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās no partiju apvienības "Apvienotais saraksts" (AS) kandidē arī Liepājas partijas biedri, liecina AS mājaslapā ievietotā informācija par otrdien, 6. februārī, CVK iesniegto AS Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu sarakstu un programmu.


Saeimas deputāts, lauksaimnieks Edgars Putra kandidē ar 4.kārtas numuru, bet Saeimas deputāts un bijušais Ministru prezidents Māris Kučinskis – ar 18. jeb pēdējo kārtas numuru.


AS kandidātu saraksta līderis ir "Tviterkonvoja" vadītājs Reinis Pozņaks.


Kā otrais uz EP politiskā spēka sarakstā startē Saeimas deputāts, Ārlietu komisijas sekretārs Juris Viļums, bet ar trešo numuru kandidē Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Raimonds Bergmanis.


Sarakstā Saeimas deputātam Putram seko iepriekšējais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Sprindžuks, juriste, bijusī Saeimas deputāte Ieva Brante, Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis un Saeimas deputāti Kulbergs un Česlavs Batņa.


Uz EP no AS kandidē arī Jūrmalas domes deputāte Ieva Taranda, juriste Agnese Geduševa, veselības nozares speciāliste Ilze Ortveina, uzņēmējs Edgars Štelmahers, bijušais deputāts Andrejs Svilāns, lauksaimniecības eksperte Anna Vītola-Helviga, Limbažu novada domes deputāts Dāvis Melnalksnis un bijušais Saeimas deputāts Romualds Ražuks.


AS valdē ir pārstāvēti apvienību veidojošo visu trīs partiju – Latvijas Reģionu apvienības (LRA), Liepājas partijas (LP) un Latvijas Zaļās partijas (LZP) – pārstāvji.