Dažkārt portāls saņem visai dīvainus lasītāju jautājumus, piemēram: vai tiesa, ka "Lielā Dzintara" oranžie stikli nemaz nebūs?

Vai nesen kāds lasītājs bija padzirdējis, ka, pašvaldība grasās iemainīt tai piederošo zemesgabalu vecās slimnīcas teritorijā (pie Pērkones ielas) pret kādreizējo sanatorijas ūdensdziedniecības procedūru māju, sauktu arī par vannu māju, kas pieder privātīpašniekam.

Par laimi, amatpersonas mēdz būt atsaucīgas, un nereti sniedz atbildes arī uz mazliet dīvainiem jautājumiem.

Kā portālam sacīja koncertzāles "Lielais Dzintars" ģenerālbūvnieka SIA "Merks" valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš, "oranžais stiklojums nekur nepazudīs, bez tā objekts nebūs". Pēc Ozoliņa teiktā, nekas neliek domāt, ka koncertzāles būvniecība netiks laikā pabeigta, darbs notiekot intensīvi, protams, bez jautājumiem un problēmām šāds process nemēdzot būt, taču satraukumam nav nekāda pamata. Kādā tonī būs koncertzāle, var redzēt rietumu fasādes pusē, kur jau samontētas vairākas oranžā stiklojuma daļas.

Savukārt, Gatis Griezītis, kas šajā procesā pārstāv pašvaldību, sacīja, ka viss notiek saskaņā ar grafiku, un vispirms ir jāsamontē iekšējā, hermētiskā stiklojuma daļa, un tikai pēc tam tiks stiprināta ārējā fasāde.

Runājot par otru "baumu" – savdabīgo nekustamā īpašuma apmaiņu, Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs, sacīja: "Nezinu, no kurienes cirkulē šādas baumas, taču pamata tām nav nekāda. Šādu apmaiņu negatavo ne Nekustamā īpašuma pārvalde, ne arī par to būtu kas zināms domes vadībai.

Turklāt valdības lēmumā, ar kuru 2013.gadā šīs zeme tika nodota pašvaldībai, ierakstīts, ka pašvaldībai īpašums tiek nodots noteiktas funkcijas īstenošanai – pašvaldības teritoriālās attīstības plānā paredzēto pasākumu īstenošanai veselības aprūpes pieejamības uzlabošanā, iedzīvotāju veselīga dzīvesveida un sporta aktivitāšu, kā arī kultūras un tautas jaunrades attīstības veicināšanai."