Biedrība "Workout Generation" sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi un Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenoto Eiropas Sociālā fonda projektu 2., 9. un 16. jūlijā organizē veselīga dzīvesveida un ielu vingrošanas aktivitātes.

Dalībai aktivitātēs tiek meklēti spējīgi, uzņēmīgi un atraktīvi 7.–12. klases skolēni, kā arī profesionālo izglītības iestāžu 1.–4. kursa audzēkņi, kuri ir gatavi trīs nodarbības aktīvi sportot, apgūt fiziskās sagatavotības nozīmi, pilnveidot savu disciplīnu un mērķtiecību ar ielu vingrošanas palīdzību.

Šīs būs pirmās aktivitātes projekta "Spēcīga jaunatne – mūsu nākotne" ietvaros. Paredzēts, ka šādas aktivitātes tiks realizētas piecos ciklos, no jūlija līdz oktobrim. Projekta gaitā jaunieši veicinās fiziskās sagatavotības uzlabošanos, piedalīsies aktivitātēs par veselīgu uzturu, kuru rezultātā jaunieši lauzīs savus priekšstatus par veselīga uztura nozīmi ikdienā, sportojot gūs motivāciju un uzlabos gan savu fizisko, gan mentālo veselību.

Aktivitātes 2., 9. un 16.jūlijā notiks pulksten 12–16 Liepājas Liedaga vidusskolas stadionā, Liedaga iela 5. Katrā no dienām jaunieši gan uzlabos savu fizisko sagatavotību, gan uzklausīs pieredzējušu speciālistu pieredzes stāstus, gan piedalīsies dažādos paraugdemonstrējumos.

Piedalīties tiek aicināti 20 jauni liepājnieki (7.–12. klases skolēni un profesionālo izglītības iestāžu 1.–4. kursa audzēkņi).

Pieteikšanās: https://forms.gle/wPxSMJSaYpnRSDb38

Šo projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanai" (PuMPuRS).