Šajā nedēļas nogalē,  26. un 27. augustā, jau devīto gadu norisināsies festivāls "Mad Liepāja". Pasākums notiks Liepājas Jūrmalas parka jaunuzbūvētajā skeitparkā un teritorijā ap to. Jau otro gadu tas sevī apvienos netradicionālo sporta veidu sacensības ar Jauniešu festivālu un šogad arī mini futbola sacensībām, portālu informēja "Mad Liepāja" pārstāvis Roberts Klēpis.

Šī gada sacensību disciplīnas:

BMX freestyle,
Scooter,
Ielu vingrošana,
Inline,
Skeitbords,
Mini futbols.

Sacensību naudas balvu fonds – 2700 eiro.


Publicitātes attēls


BMX freestyle park profesionāļu kategorijas sacensības ir ieguvušas starptautiskās riteņbraukšanas savienības "UCI" reitingā – C1 kategorijas nozīmīgumu. Tas nozīmē, ka  sacensībās gan vīriešu, gan sieviešu sportistiem/ēm būs iespēja izcīnīt punktus pasaules reitingā un atlasei uz Parīzes Olimpiskajām spēlēm.

Jauniešu festivālā varēs piedalīties dažādās aktivitātes, kas būs saistošas gan jauniešiem, gan mazākajiem festivāla apmeklētājiem. Būs iespēja piedalīties rīta iesildošajās aktivitātēs, apmeklēt dažādu organizāciju informatīvos punktus, klausīties dzīvo podkāstu, piedalīties grafiti darbnīcā, kā arī šogad uz jaunieša festivāla skatuves norisināsies talantu šovs, kur ikvienam ir iespēja paradīt, ko spēj, reģistrējot savu dalību ŠEIT. Par lielisku vakara noslēgumu pirmajā festivāla dienā parūpēsies "Izsauc ballīti" ar DJ mūziku, kā arī uz skatuves kāps Linli & DJ Dilemma.

Tiekamies šīs vasaras jaudīgākajā pasākumā "Mad Liepāja 2023"! Adrenalīns, smaids, pozitīvas emocijas, lieliska atmosfēra un uzlāde garantēta. Ieeja skatītājiem ar bezmaksas biļeti, cilvēkiem bez viedierīcēm būs iespēja saņemt bezmaksas ieejas biļeti arī uz vietas.