Sestdien, 5. augustā, ar plašu svētku programmu Dienvidkurzemes novada iedzīvotāji un viesi aicināti kopā svinēt Nīcas muižas parka svētkus, Vaiņodes pagasta svētkus un Grobiņas pagasta svētkus Dubeņos.


Vaiņodes pagasta svētkus "Vaiņode svin!" no stacijas laukuma pulksten 10 atklās svētku gājiens, bet dienas gaitā dažādas sportiskas, radošas un izklaidējošas aktivitātes. Vaiņodes kultūras namā būs apskatāma medību trofeju izstāde, savukārt Vaiņodes lidlaukā uz tikšanos aicina Latvijas aeroklubs un aviomodeļu sportisti. Par muzikālo noformējumu parūpēsies Harijs Joniškāns un Santa Kasparsone, grupa "A – Eiropa", bet zaļumballi līdz rīta gaismai spēlēs Rikardions & CO. Pilna svētku programma ŠEIT.

Grobiņas pagasta Dubeņos no pulksten 12 parkā un tā apkārtnē valdīs rosība. Mazos apmeklētājus iepriecinās Liepājas Leļļu teātra izrāde "Sarkangalvīte", bet savu spēku un izturību demonstrēs "Work Generation" ielu vingrotāju. Uz lielās skatuves koncertēs Aija Legzdiņa, Ēriks Loks, $ourJ, bet nakts balle kopā ar grupu "Tranzīts". Pilna svētku programma ŠEIT.

Nīcas muižas parka svētkos no pulksten 15 būs unikāla iespēja radoši izpausties "Štempel" sietspiedes un rotu darbnīcās, kā arī satikties ar Nīcas muižkungiem Štempeļiem. Organizatori aicina Štempeļu dzimtas uzvārdu nesējus un pārstāvjus piedalīties pasākumā, neaizmirstot personas apliecinošu dokumentu. Svētku dienā apmeklētājiem būs atvērta arī Nīcas senlietu krātuve. Ar savu uzstāšanos priecēs gruzīnu kantrī mūzikas izpildītājs Šota Adamašvili, šarmantās un košās māsas Legzdiņas. Svētku noslēgumā koncerts ar poproka un elektroniskās mūzikas grupu "Triana Park" un Agnesi Rakovsku, bet zaļumballē uz skatuves kāps Andris Ērglis & CO. Pilna svētku programma ŠEIT.


Svētku laikā gan Nīcā, gan Vaiņodē, gan Dubeņos apmeklētājus sagaidīs mājražotāju un amatnieku tirdziņi, dažādas radošās darbnīcas, amatierteātru izrādes, putu ballītes un citas dažādas atrakcijas un izklaides kā bērniem, tā pieaugušajiem.