No 24. marta līdz 1. aprīlim ikviens Dienvidkurzemes novada iedzīvotājs un viesis aicināts apmeklēt svētku pasākumus, koncertus, andeles, meistardarbnīcas un citas aktivitātes, atzīmējot pavasarīgākos svētkus – Lieldienas, informēja Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Svētus ieskandinās jau šonedēļ. 24. martā uz Lieldienu pasākumi Grobiņas pagasta Dubeņos kopā ar Lieldienu zaķi, Kazdangā atpūtas laukumā pie ezera kopā ar folkloras kopu "Zīle", bet Pāvilostā Liepājas ceļojošā leļļu teātra "Maska" izrāde "Ola te, ola tur… Zaķa nav nekur".

28. martā "Lieldienu kustes" Vērgalē, bet to 29. marta līdz 1. aprīlim ikviens aicināts piedalīties Lieldienu maršrutā "Lieldienu zaķim pa pēdām" Pāvilostā. Savukārt Lielajā Piektdienā, 30. martā, svētku aktivitātes un tirdziņš Priekulē, koncerts  Durbē ar bērnu deju kolektīvu "Lindalīte" un Durbes PII "Ābolītis" bērnu ansambli "Ābolītis", bet Vērgales centrā "LieldienOLOšana".

Pirmajās Lieldienās, 31. martā, svētku pasākumi Gramzdā, Gaviezē, Apriķos, "Lauku kūrortā" Kazdangā, Bunkā, Rucavā, atputas bāzē "Ods" Bārtas pagastā un Kalētos. No 31. marta līdz 1. aprīlim foto orientēšanās Virgā.

Otrajās Lieldienās, 1. aprīlī, Lieldienu zaķis viesosies Aizputes pagasta Rokasbirzī, Grobiņā, Kalvenē, Aizputē, Virgā, Medzē un Cīravā.


Dienvidkurzemes novada Tūrisma aģentūra līdz 1. aprīlim aicina pavadīt laiku dabā un iepazīsti Dienvidkurzemi ar pavasara spēli "Čiu – Čiu". Vairāk par spēli ŠEIT.

Plašāka informācija par Lieldienu pasākumiem skatīt Dienvidkurzemes novada mājaslapā.