Šodien Olimpiskajā dienā vingroja ne tikai pilsētas vispārizglītojošo skolu piekto klašu skolēni, bet arī visu Liepājas komandu sporta veidu pārstāvji, tai skaitā HK "Liepāja" hokejisti.

Iespēju Olimpiskajā centrā sportot kopā ar skolēniem hokejisti uzņēma ar prieku un labprāt piedalījās visās piedāvātajās aktivitātēs – meta šautriņas, sargāja handbola vārtus, iemēģināja roku basketbolā. Neatņemama sastāvdaļa bija arī autogrāfu dalīšana, informē HK "Liepāja" preses sekretāre Simona Laiveniece.

HK "Liepāja" galvenais treneris Igors Ļebedevs iespēju sportot kopā ar skolēniem vērtē ļoti atzinīgi: "Bijām gandarīti, ka esam uzaicināti. Pasākumā bija arī mūsu kolēģi no basketbola, futbola un handbola komandām. Sportot visiem kopā bija prieks un tas radīja pozitīvas emocijas. Galvenais ir labā atmosfēra un bērnu prieks!"

HK "Liepāja" uzbrucējs Dāvis Paipa bija sajūsmināts par to, ka kopā vingro 720 skolēnu un sportistu: "Patīk jauno liepājnieku aktivitāte, tas, ka viņi labprāt nodarbojas ar sportu. Liepājai ir vajadzīgi aktīvi liepājnieki."