Portāla rīcībā nonācis videoieraksts, kurā atspoguļoti vienas pērnā gada novembra nakts notikumi pie skandalozā bāra "Brooklyn" Siena ielā 12.

Policija, taksometri, jautru viesu bariņi, pīpmaņi, kāds, kuram kļuvis slikti, – nācēji un braucēji tā vien spieto ap bāru.

Dažādu naktsklubu un bāru darbošanās, traucējot apkaimes iedzīvotāju naktsmieru, ir problēma, kas aktuāla ne tikai Liepājā. Kāpēc šādas iestādes var uzvesties tik izaicinoši? Kāpēc to darbība, kas robežojas ar visatļautību, lielākoties paliek nesodīta?

Tie ir jautājumi, kas nodarbina Siena ielas 12 tuvējās apkaimes iemītniekus.

Piedāvājam portāla lasītājiem pašiem izvērtēt, vai taisnība tiem 33 liepājniekiem, bāra "Brooklyn" kaimiņiem, kas parakstīja vēstuli pašvaldībai un tiesībsargājošām instancēm, sūdzoties par naktsmiera traucēšanu – nemitīgu automašīnu kursēšanu, skaļu mūziku, bļaustīšanos nakts laikā (bārs atvērts no pulksten 20 līdz 6 rītā), kā arī apkārtnes piemēslošanu un dabisko vajadzību kārtošanu, kur pagadās.

Iedzīvotāji arī lūdza pašvaldību rīkoties un "nekavējoties pieņemt lēmumus un darbības, kuru rezultātā tiktu izbeigtas nekārtības un nakts miera traucēšana, ko izraisa SIA "Kapriz" veikala-bāra darbība Siena ielā 12, Liepājas pilsētas teritorijā".

Lai gan situācija pēc vēstules nosūtīšanas uzlabojās un pašvaldības policija pat sodīja bāra īpašniekus par dažādiem pārkāpumiem, Siena ielas 12 nama kaimiņi nav droši par to, ka nekārtības neturpināsies ar jaunu spēku pēc vasaras sezonas un pludmales kafejnīcu slēgšanas.