Ar 1.martu viesmīlības uzņēmumu grupai "Tiamo" pievienojas jauns zīmols – "Sushi Boom", un grupas īpašumā pāriet abas zīmola "Sushi Boom"  tirdzniecības vietas Liepājā.

Šīs tirdzniecības vietas ir restorāns "Sushi Boom", tirdzniecības centrā "XL Sala", Klaipēdas ielā 62 un tirdzniecības vieta "paņem līdzi" un piegādes pasūtījumiem Siena ielā 12, informē mārketinga vadītājs Toms Zukulis.

Restorāna turpmākajā darbībā būtiskas izmaiņas nav gaidāmas, tomēr, laika gaitā tiks veikti dažādi nelieli uzlabojumi, kā, piemēram, izveidota platforma ēdienu pasūtījumiem internetā un iespēja viesiem norēķināties ar maksājumu karti gan uz vietas restorānā, gan pasūtot ar piegādi.

Abu struktūrvienību darba laiki un tālruņa numuri paliek nemainīgi.

"Tiamo" ir viens no vadošajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk kā 20 sabiedriskās ēdināšanas vietām un tajā strādā vairāk kā 400 darbinieku.

Liepājā grupā "Tiamo" tagad ietilpst restorāni "Barons", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas "Lotte caffe", "Teātra kafejnīca", pludmales bārs "Cukurfabrik'". Tajā ir arī "Čili Pizza" picērijas Liepājā un dažādās Latvijas pilsētās.