"Tiamo" grupas suši bārs "Sushi Boom" no Sienas ielas pārcelts tuvāk Liepājas Pētertirgum, uz Kuršu laukumu 11 jeb "lielajiem logiem", kur tas jau ceturtdien, 11.augustā, sācis darbu. Jaunā lokācija nodrošina ātrāku un ērtāku servisu, kā arī ļaus kāpināt jaudu. Turklāt būs iespēja pasūtīt ēdienus ne vien līdzi ņemšanai, bet arī ieturēt maltīti uz vietas, informē "Tiamo grupas" mārketinga vadītāja Madara Kandevica.

Telpu maiņa ir pārdomāts lēmums – suši ir viens no pieprasītākajiem ēdieniem, kas tiek pasūtīti ar piegādi un līdzi ņemšanai, tādēļ arvien lielāka nozīme ir pārdomātai atrašanās vietai. Liepājas Pētertirgus atrodas gan gājējiem, gan autobraucējiem ērtā lokācijā. Līdzņemšanas pasūtījumiem jābūt viegli pieejamiem, un Pētertirgus vairumam Liepājas iedzīvotāju un viesu ir "pa ceļam".  

"Ik gadu arvien straujāk attīstās Pētertirgus, Liepājai svarīga vieta ar salīdzinoši lielu cilvēku plūsmu. Mums ir liels prieks, ka varam būt tuvāk stratēģiski nozīmīgai vietai Liepājā," saka "Tiamo grupas" valdes priekšsēdētājs Toms Zukulis. "Jaunās telpas ļaus īsināt pasūtījumu piegādes laiku, kāpināt jaudu teju divas reizes un optimizēt izmaksas."

Atšķirībā no iepriekšējām "Sushi Boom" telpām, kur bija iespēja pasūtīt ēdienu ar piegādi vai līdzi ņemšanai, Kuršu laukuma suši bārā papildus pievienotas arī vairākas sēdvietas pie galdiņiem un letes. Nākotnē plānots ierīkot atsevišķu stāvvietu tieši "Sushi Boom" viesiem ērtākai pasūtījumu saņemšanai.

"Sushi Boom" zīmols Liepājā jau zināms kopš 2015.gada. Piedāvājumā ietilpst plašs suši setu un rollu klāsts, salāti, siltie wok ēdieni, dažādi dzērieni un uzkodas. Līdz šim Liepājā bijušas divas "Sushi Boom" vietas, bet rudenī Klaipēdas ielas restorāns tiks pievienots suši bāram Kuršu laukumā. Pārmaiņas nodrošinās ātrāku apkalpošanu uz vietas un ēdienu piegādi.


Par "Tiamo grupu"
Tiamo grupa – www.tiamo.lv – ir viens no lielākajiem viesmīlības uzņēmumiem Latvijā. Tajā ietilpst restorāni "MO Liepāja", "Olive", "Čello", suši bārs "Sushi Boom", kafejnīcas "Lotte", nakts klubs un pludmales bārs "Cukurfabrik’", alus dārzs "Medūza", kā arī picērijas "Čili Pizza" Rīgā, Ogrē, Valmierā, Jelgavā, Daugavpilī un Liepājā u.c. viesmīlības struktūras.