Pēc liepājnieku sūdzībām par skaļo naktsdzīvi bārā „Brooklyn” deputāti dodas uz sarunu pie policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka Normunda Grūbja.

Pirmie uz 33 liepājnieku parakstīto vēstuli ar lūgumu palīdzēt izbeigt trokšņaino nakts dzīvi Siena ielā 12 atsaukušies Liepājas domes bijušie Reformu partijas deputāti Jānis Vilnītis, Ģirts Kronbergs un Atis Deksnis.

Trešdien, 30.jūlijā, viņi kopā ar pieaicināto Siena ielas iedzīvotāju pārstāvi Ainaru Luteru bija devušies uz sarunu pie policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka Normunda Grūbja.

Kā portālam pastāstīja Luters, saruna noritējusi konstruktīvā gaisotnē, un policijas priekšnieks apsolījis rīkoties savas kompetences un iespēju robežās, lai stingrāk uzraudzītu bāra darbību.

Jau rakstījām, ka 33 liepājnieki – gan privātpersonas (Siena 5, Siena 7, Siena 8, Siena 10, Kuršu 21, Ukstiņa 6), gan dažu firmu pārstāvji, tāpat arī blakus esošās baptistu draudzes mācītājs Mārtiņš Balodis nosūtījuši vēstuli Liepājas domes priekšsēdētājam, deputātiem, Valsts un pašvaldības policijai, VID, medijiem, aicinot ierobežot Siena ielā 12 esošā SIA „Kapriz” veikala-bāra „Brooklyn” vētraino naktsdzīvi.

„Mēs, apkārtējo māju iedzīvotāji, kuri esam parakstījuši šo iesniegumu, neesam pret uzņēmējdarbību, bet lai ievērotu mūsu tiesības, lūdzam valsts amatpersonas un institūcijas nekavējoties pieņemt lēmumus un darbības, kuru rezultātā tiktu izbeigtas nekārtības un nakts miera traucēšana,” teikts vēstulē.