Piektdien, 1.augustā, ap pulksten 6.10 pašvaldības policija veica pārbaudi par "Alkoholisko dzērienu aprites likuma" ievērošanu SIA "Kapriz" veikalā-bārā "Brooklyn", Siena ielā 12.

Analītiskās nodaļas darbinieki  konstatēja, ka pārdevēja pārdeva 4 neatvērtas 0,5 litru tilpuma pudeles ar alu un nenodrošināja to patērēšanu uz vietas. Par minēto gadījumu uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 169.3 panta par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

Atgādināsim, ka ceturtdienas, 31.jūlija, naktī pašvaldības policijas darbinieki, apsekojot bāru Siena ielā 12, konstatēja, ka notiek trokšņošana. 1986.gadā dzimušajam naktsmiera traucētājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.panta, par ko tiek uzlikts naudas sods no septiņdesmit līdz trīssimt piecdesmit eiro.

Jūlijā portāls arī rakstīja, ka vairāk nekā trīsdesmit liepājnieku parakstījuši vēstuli dažādām instancēm, aicinot ierobežot SIA "Kapriz" veikala-bāra "Brooklyn" vētraino naktsdzīvi.