Jau 1. decembrī restorānā "Parka Paviljons" savu pirmizrādi piedzīvos muzikāls iestudējums "Teātris uz paplātes", kura laikā liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja izbaudīt izsmalcinātas vairāku kārtu vakariņas un burvīgu svētku atmosfēru, tomēr vislielāko unikalitāti pasākumam piešķirs tas, ka viesmīļu lomā iejutīsies dziedoši Liepājas teātra aktieri, kuri ieraus pasākuma apmeklētājus savā attiecību stāstā, informē Ritvars Embrekts, SIA "Šarmants" valdes loceklis.


Projekta idejas autori, SIA "Šarmants" dibinātāji Ritvars un Ilze Embrekti atklāj, ka ideja par dziedošajiem viesmīļiem jau vairākus gadus dzīvojusi viņu prātos, tomēr pandēmijas laika ierobežojumi lieguši iespēju šādu pasākumu noorganizēt ātrāk. "Kad prezentējām šo ideju "Parka Paviljona" komandai kā potenciālo pirms svētku laika pasākumu un izteicām vēlmi veidot to jaunatklātajā restorānā, viņi uzreiz piekrita." stāsta Ritvars.


Pasākuma laikā viesiem būs iespēja nogaršot "Parka Paviljona" šefpavāra īpaši izstrādātās četru kārtu vakariņas, kā arī tām piemeklētus dzērienus. Viesmīļu lomā iejutīsies Liepājas teātra aktieri – Kaspars Kārkliņš, Madara Viļčuka, Madara Kalna un Hugo Puriņš. Katrs nācis no citādas ģimenes un ar citādiem dzīves uzskatiem, viņi visi satiekas restorānā, kur, dalot ikdienas pienākumus, pakāpeniski atklāj viesiem savas personības, sapņus un neveiksmes. Arī to, kādiem, viņuprāt, būtu jābūt īstiem Ziemassvētkiem.


"Mans mērķis bija nojaukt robežu starp skatītājiem un aktieriem, ļaujot viņiem savstarpēji mijiedarboties un iepazīt vienam otru caur pavisam vienkāršiem ikdienas procesiem un attiecībām, kādas parasti varam novērot starp restorāna apmeklētāju un viesmīli," – atklāj iestudējuma režisors Ritvars. "Vai kāds no mums pusdienojot publiskā ēdināšanas vietā, mēdz aizdomāties, ko īstenībā domā mūsu viesmīlis? Šeit tāda iespēja būs, jo paralēli visiem labi zināmām Ziemassvētku dziesmām, apmeklētāji varēs dzirdēt arī savu oficiantu domas un slēptākās fantāzijas."


Biļetes uz pirmizrādi, kas norisināsies 1. decembrī plkst. 19.00, iespējams iegādāties restorānā "Parka Paviljons", Miķeļa Valtera ielā 3 vai zvanot pa tālruni 28800887. Biļetes cena 120 eiro (ar PVN). Vietu skaits ierobežots. Vadoties no pieprasījuma, tiks izsludināti arī papildus seansi.


Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, kā arī par individuāliem seansiem slēgtām grupām, lūgums sazināties pa tālruni 29572471.


Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana.


Projektu atbalsta Liepājas valstspilsētas pašvaldība un pašvaldības iestāde Kultūras pārvalde.