Pasaules arhitektūras dienas ietvaros piektdien Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas zālē Ausekļa ielā 9 notiks ikgadējais informatīvais pasākums "Dzīves stila izvēle".

Pasākuma 1.daļa Liepājas un tuvākās apkārtnes vecāko klašu skolēniem būs par arhitektūras un būvniecības specialitātēm, praktisko darbu un studiju iespējām Latvijā un ārvalstīs. Jaunieši laipni gaidīti no pulksten 11.40, pasākums paredzēts līdz 13.30. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
Par arhitekta profesiju un Liepāju stāstīs Liepājas pilsētas galvenā arhitekte Iveta Ansone, par studiju iespējām (specialitātēs - arhitekts, plānotājs, ainavu arhitekts, arhitekts-tehniķis, restaurators) - RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (RTU APF), Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas u.c. mācību iestāžu pārstāvji, par tālākizglītību un darbu profesijā – jaunākās paaudzes arhitekti no vadošajiem Latvijas birojiem.
 Savukārt pulksten 16.00 birojā „A projekts” Kūrmājas prospektā 9 (ieeja no Toma ielas) notiks "Dzīves stila izvēle”  2.daļa. Vecāko klašu skolēniem, tiekoties ar biroja vadošo arhitekti Agitu Lieģi un viņas kolēģiem, tiek piedāvāta iespēja iepazīt projektētāju darbu tuvplānā.