Koncertzāles "Lielais dzintars" pirmajā stāvā līdz 6.novembrim skatāma pēc Būvvaldes pasūtījuma speciāli Liepājas arhitektūras dienām veidota izstāde "Bravo! Koncertvietas Latvijā".

Izstāde arī speciāli veidota tieši "Lielā dzintara" pirmā stāva mākslas telpai Civita Nova, kas tās veidotājiem licis atrisināt arī dažu labu tehnisku problēmu, piemēram, kā aizpildīt tukšumu starp stāviem, pastāstīja viena no tās veidotājām, arhitektūras kritiķe Ieva Zībārte. Taču svarīgi arī tas, ka Liepājā ir vecākā un lielākā dizaina skola Latvijā, te ir arī Universitāte un "pietiekami liela arhitektu aprite", lai tieši šeit būtu arhitektūrai veltīta izstāde, turklāt tāda, kuras saturam vajadzētu ieinteresēt pirmkārt jauniešus, ne tikai profesionāļus, uzsvēra Zībārte.

Izstādes pasūtītājus un veidotājus iedvesmojis fakts, ka pēdējo pāris gadu laikā Latvijā uzceltas vairākas jaunas reģionālās koncertzāles, bet Liepājas zālei aprit tieši gads, izstādes tēmas izvēli pamatoja Vecliepājas arhitekte Gunta Šnipke. Vienlaikus tas licis paraudzīties arī uz alternatīvām skatuvēm – kultūras namos, katedrālēs, pat mežā un siltumnīcā, jo mūsdienās, kā vienā no izstādes tekstiem saka Zībārte, zvaigznes dzimst "pat mākonī", sākot ar Youtube, beidzot ar Soundcloud.

Tāpat izstādes veidotāji ieskatījušies vēsturē, un ekspozīcijā iekļāvuši, piemēram, kādreiz modernā zvejnieku kolhoza "Boļševiks" (vēlāk "Kursa") kluba krēslus un jaunuzceltās koncertvietas attēlus no žurnāla "Māksla".

Izstādē aplūkojami arī jauno koncertzāļu krēslu paraugi, pašu koncertzāļu maketi. Piemēram, "Lielā dzintara" makets rāda nedaudz citu celtni, nekā to, kura uzbūvēta (caurspīdīgs jumts u.c.), jo tas nav ne pirmais, ne arī pēdējais koncertzāles ieceres variants.

Interesanti aplūkot arī koncertu un festivālu apmeklētāju (arhitektu) tērpus, kuri izvēlēti ar zināmu pašironijas devu, kā portālam skaidroja Zībārte – proti, tie visi, izņemot vienīgo vīrieša apģērbu, ir melnā krāsā, ko arhitekti mēdzot izraudzīties saviem lielajiem pasākumiem. Tērpi turklāt ir paši modernākie, no pašmāju zīmolu veidotāju jaunākajām kolekcijām (Black Bag, Flash You And Me, Keta Gutmane, Mareunrol's, Red Salt, Brigita Stroda, tundra HATA). Savukārt vienīgais apavu pāris – sandales – ir Liepājā dzimuša zīmola Žaime Sandals īpašnieces veidots.

Ekspozīcijas centrālais objekts – neeksistējoša koncertzāle "Bravo!" – ir arhitektes Brigitas Bulas piedāvājums Liepājai – fantāzija par siltumnīcu kā eksotisku koncertzāli. Tās maketu veidojis liepājnieks Valdis Liparts.

Izstāde skatāma tikai un vienīgi Liepājā, tikai un vienīgi Arhitektūras mēneša laikā – līdz 6.novembrim.