Trešdien, 29.oktobrī, pulksten 16 Liepājā, Alejas ielā 18, tiks atklāta RTU un Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu arhitektūras darbu un izstāde.

Klātesošos uzrunās Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas Arhitektūras un Interjera dizaina mācību programmas vadītājs Gundars Vērpe, kurš sagatavojis šo mācību programmu raksturojumu.

Pasākumā piedalīsies arī Liepājas pilsētas galvenais arhitekts Indulis Kalns, kā arī Jaunliepājas un Karostas rajonu arhitekte Iveta Ansone. Abi speciālisti ir Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas kvalifikācijas darbu vērtētāji, tāpēc sniegs savu raksturojumu par mācību procesu un jauniešu radīto darbu tendencēm.

Uz izstādes atklāšanu tiek aicināti arhitektu biroju darbinieki un profesionāli arhitekti, jo izstāde sniegs iespēju novērtēt jauno speciālistu spējas un iespējamo sadarbību. Skolu audzēkņi –  topošie arhitekti labprāt dodas praksē uz arhitektūras birojiem un meklē iespējas mācību procesu papildināt ar reālu pieredzi.

Tā pat uz izstādes atklāšanu tiek aicināti pamatskolu un vidusskolu audzēkņi, kurus saista arhitektūra un interjera dizains un aktuāls ir jautājums par turpmāko izglītošanos, jo Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola sniedz iespēju mācīties gan pēc pamatskolas beigšanas, gan pēc vidusskolas absolvēšanas.