Publicitātes attēls


Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Atkarību profilakses centrs aicina vecākus, kuru bērniem ir atkarību problēmas, pieteikties dalībai atbalsta grupā.

Atbalsta grupas laikā tiks veicināta empātisku atmosfēru, lai ikviens varētu dalīties savā pieredzē, izaicinājumos un panākumos. Grupas laikā tiks stiprināta vecāku resilience un iekšējais spēks, kas nepieciešams, lai atbalstītu savus bērnus ceļā uz atveseļošanos.

Grupas nodarbību laikā paredzēta arī izglītošana par dažādām tēmām: atkarības, komunikācija un robežas saskarsmē ar bērnu, stresa un emociju pārvaldība, palīdzība un atveseļošanās resursi, līdzsvars starp atbalstu un bērna neatkarības veicināšanu un ģimenes loma atveseļošanās un recidīva profilaksē.

Grupa notiks sestdienās laikā no pulksten 12 līdz 14 Atkarību profilakses centrā Flotes ielā 7 drošā un atbalstošā vidē. Grupas laikā tiks nodrošinātas arī kafijas pauzes. Atbalsta grupu vadīs Atkarību profilakses centra vadītāja Madara Lapsa.

Dalība grupā ir brīvprātīga, anonīma un bez maksas. Pieteikšanās dalībai grupā līdz 6. oktobrim: +371 26308079, madara.lapsa@liepaja.lv