Lai gan pandēmija sajaukusi kārtis un vasaras atvaļinājuma vietā Liepājas teātra ļaudīm bija pavasara atvaļinājums, bet sezona iesākās jau vasarā, kā ierasts septembra sākumā teātra kolektīvs otrdien, 7. septembrī, pulcējās uz kopsapulci un tradicionālo kopbildi.

Teātris 115. sezonu uzsācis ar 31 štata aktieri, režisoru teātra štatā joprojām nav, taču, kā portālam irliepaja.lv jau iepriekš stāstīja teātra valdes loceklis Herberts Laukšteins, no janvāra  Dmitrijs Petrenko par tādu varētu klūt.

Šobrīd aktieri un viesrežisori strādā paralēli pie divām izrādēm – "Vilki", ko režisors Toms Treinis iestudē mazajā zālē, un "Biogrāfija. Spēle", ko iestudē Valters Sīlis uz lielās skatuves.  Pirmizrāde "Vilkiem" paredzēta 22. oktobrī, bet "Biogrāfijai. Spēlei" – 6. novembrī.


Tūlīt arī gaidāmas pirmizrādes arī pandēmijas laika iestudējumiem, kas nevarēja notikt epidemioloģiskās situācijas dēļ: 11. septembrī sarunu koncertam "Čaklais. Cits", ko veidojusi aktrise Karīna Tatarinova un mūziķis Roberts Dinters, savukārt 17. septembrī skatītāji redzēs Gundara Silakaktiņa iestudēto "Kā mīl tā otra puse".


Īpaši tika sumināta aktrise Aina Karele, kura teātrī sākusi strādāt tieši pirms 60 gadiem. Šobrīd viņa gan vairs nav teātra aktieru štatā, taču turpina strādāt teātrī par arhivāri un arī vada ekskursijas, iepazīstinot ar teātra neredzamo pusi.