Aktieris Mārtiņš Vilsons ieskaņojis dziesmu "Šorīt", aģentūru LETA informēja izdevniecībā "MicRec". Dziesma ir radīta šī gadsimta sākumā, kad Vilsons vēl vadījis savu teātri "Mūris".

Turpat, teātra krodziņā viesojies arī dramaturgs un režisors Lauris Gundars un dziesmas mūzikas autors, ģitārists Edgars Silacērps, kurš savulaik muzicējis grupās "Credo", spēlējis kopā ar Fēliksu Ķiģeli un šobrīd piedalās Ainara Virgas projektā "Virga Hard Orchestra" – uzstājas kā solo mākslinieks.

"Viss kā jau Liepājā. Tumšs vakars, vējš no jūras, krodziņš vecā koka mājā... Ir melodija, ir dziedātājs, ir dramaturgs... Kopīgas sarunas laikā dramaturgs apņemas šīs sajūtas izstāstīt dzejā. Kad kādā no nākamajiem tumšajiem vakariem uz tā paša krodziņa galda gulst balta lapa ar dzeju, tās vārdi uzreiz atrod savu vietu notīs. Katrs no klātesošajiem paziņo, ka šī dziesma ir tieši par viņu...," par dziesmas tapšanu pastāstīja Silacērps.

"Kad Edgars piedāvāja šo dziesmu pēc tik daudziem gadiem ierakstīt studijā, biju ne pa jokam satraucies. Arī studijā biju satraukts. Vēl tagad domāju, ka varētu iedziedāt labāk. Bet es esmu priecīgs, ka varu atgriezties pie sen nedarītām, bet mīļām lietām, un ceru, ka izdosies vēl kādu dziesmu iedziedāt. Edgars jau teica, ka viņam esot jauna, ko man piedāvāt. Es jau ar prieku," stāstīja Vilsons.

Dziesmas ierakstu savā jaunajā studijā producējis Gints Stankevičs. Kompānija "MicRec" cer, ka šis būs veiksmīgs sākums jaunai aktiera dziesmu programmai ar Silacērpa mūziku un pazīstamu latviešu dzejnieku dzeju.