Svētdien, 12.janvārī, pulksten 14 Liepājas muzejā, izstādes "CREDO. Made in Liepāja" telpās apmeklētājiem būs iespēja klausīties atmiņu stāstos un muzikālā sniegumā bijušā mūzikas grupas CREDO dalībnieka Edgara Silacērpa izpildījumā, informē Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Skangale.

Izstāde Liepājas muzejā veltīta leģendārajai liepājnieku grupai jeb vokāli instrumentālajam ansamblim CREDO un ir veidota ciešā sadarbībā ar bijušajiem CREDO mūziķiem – liepājniekiem, tostarp Edgaru Silacērpu, kurš ir populārās dziesmas "Mans vecais draugs" mūzikas un vārdu autors. Šajā tikšanās reizē izstādes apmeklētājiem būs iespēja klausīties arī muzikālā priekšnesumā no grupas CREDO repertuāra.

Izstādē apskatāmi grupas mūziķu instrumenti, apskaņošanas tehnika, CREDO koncertu tērpi un fotogrāfijas, tā papildināta ar Liepājas muzeja krājumā esošajiem priekšmetiem un iekārtota, nojaucot tradicionālas izstāžu zāles stereotipus, tādējādi apmeklētājos radot klātesamības sajūtu CREDO mūziķu skatuves dzīvē un atpūtas brīžos.

Jau iepriekš Liepājas muzeja rīkotajā tikšanās reizē ar bijušajiem grupas mūziķiem bija jūtams, ka tieši šis ir vislabākais veids, kā gūt pilnīgu priekšstatu par izstādē redzamo, uzzināt dažādus aizkulišu stāstus un klausīties grupas piedzīvotajā no pašu dalībnieku skatījuma.

Izstāde "CREDO. Made in Liepāja" Liepājas muzejā skatāma līdz 2. februārim.

Pasākuma laikā tiks veikta fotogrāfēšana un filmēšana, kas var tikt izmantota publicitātes nolūkos.