No ceturtdienas, 5.decembra, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā Rožu laukumā 5/6 var iegādāties 2020. gada Liepājas pilsētas kalendāru 2020. gadam.

Jaunajā kalendārā grafiku veidā atainotas 12 Liepājai svarīgas nozares, un dažādi fakti atspoguļoti vizuāli viegli uztveramā un nedaudz rotaļīgā veidā, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

"Kalendāru dalām divpadsmit daļās, lai spētu pamanīt un novērtēt – katrs mēnesis ir īpašs. Mums. Tev. Liepājai," rakstīts kalendāra ievadā.

Kalendārā ir dažādi fakti par Liepājas arhitektūru, izglītību, kultūru, tūrismu, uzņēmējdarbību un pilsētvidi, kā arī ir atspoguļoti Liepājai raksturīgi dabas parādību mērījumi, piemēram, vidējais vēja ātrums, viļņu augstums un saulaino dienu skaits. Katrs mēnesis veltīts savai tēmai, un nozares grafiskais atainojums papildināts ar tekstuālo paskaidrojumu.

Kalendāra izdevējs ir Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija, koncepcijas un dizaina autori ir dizaina birojs “H2E”, tekstus gatavojis režisors un dramaturgs Lauris Gundars.

Jauno pilsētas kalendāru var iegādāties Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, Liepājā. Pieejami 2 izmēru (594x420 mm un 420x594 mm) sienas kalendāri (cena 9 eiro), un galda kalendārs (205x148 mm), kura cena ir 5 eiro.