Ar Liepājas domes 23.marta lēmumu apstiprinātas izmaiņas vairākās domes komisijās.

Akceptējot Kārļa Strautiņa iesniegumu ar lūgumu atbrīvot viņu no Izglītības komisijas locekļa pienākumu pildīšanas, deputāti Strautiņa vietā Izglītības komisijā ievēlēja viņa pēcteci – Liepājas Raiņa 6. vidusskolas direktora pienākumu izpildītāju Violu Narbutu.

Kā jau vēstīts iepriekš, Strautiņš pirms mēneša uzsāka pildīt Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārā sekretāra pienākumus, atstājot 6.vidusskolas direktora amatu, kā arī amatus pašvaldībā.

Pret Narbutas apstiprināšanu komisijas sastāvā iebilda deputāte Dace Bluķe, norādot, ka Strautiņš darbam komisijā tika izvirzīts kā politiķis, kurš vēlēšanās startēja no "Jaunās Vienotības", "Par!" un "Progresīvie" kopīgās listes, tāpēc viņa vietā būtu jāstājas kādam citam šīs politiskās apvienības virzītam pārstāvim.


Domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piekrita Bluķes viedoklim, tomēr aicināja uz kompromisu, šajā reizē ievēlot Narbutu, bet nākamajā domes sēdē lemt par komisijas paplašināšanu un "Jaunās Vienotības"/"Par!"/"Progresīvie" virzīta kandidāta iekļaušanu tajā.

Deputāti akceptēja arī izmaiņas Komisijas valsts budžeta mērķdotācijas interešu izglītībai un profesionālās ievirzes izglītībai sadalei sastāvā, par komisijas priekšsēdētāju Andas Justovičas vietā apstiprinot Salvi Rogu, Svetlanas Rozentāles vietā – Andu Justoviču, Intas Korņējevas vietā – Baibu Bolšteinu, Inetas Šmēdiņas vietā – Agiju Meniķi, Evijas Mūrnieces vietā – Ingu Birzgali.

Tika akceptēts arī Sintijas Pusaudzes lūgums atbrīvot viņu no Tūrisma komisijas priekšsēdētājas pienākumu pildīšanas, atļaujot turpināt darboties tajā kā loceklei. Sintijas Pusaudzes vietā par Tūrisma komisijas priekšsēdētāju apstiprināja Uldi Sesku.