Piektdien, 24. maijā, Liepājas valstspilsētas domes lielajā zālē Liepājas Sporta spēļu skolas (LSSS) trīs komandas pilsētas sporta jomas vadībai prezentēja savus sezonas sasniegumus, informēja Sporta spēļu skolas sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Maisiņa.

LSSS U17 un U19 komandu sasniegumus prezentēja komandu kapteiņi, kas pēc tam saņēma pateicību no Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka Salvja Rogas, Liepājas Sporta pārvaldes vadītāja Aivja Tinta un Liepājas Sporta spēļu skolas vadītāja Guntara Kikuča.


Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga: "Es nenogurstoši atkārtošu, ka ir ļoti svarīgi, lai mūsu jaunieši izaug ar labām uzņēmīguma un līderības prasmēm. Šīs ir īpašības, ar kurām jaunie liepājnieki spēs nodrošināt sasniegumus jebkurā jomā – sportā, uzņēmējdarbībā, izglītībā un jebkur citur. Uzvaras ir jāpamana, tās ir jāsvin, no tām ir jāmācās un jākļūst vēl labākiem nekā vakar. Tāpēc mēs pulcējam vienkopus jauniešus, kuri ir guvuši augstus sasniegumus komandas sporta veidos – mēs atzīmējam viņu uzvaras un komandu kapteiņos stiprinām pārliecību, ka viņiem kā Olimpisko spēļu lāpas liesmai ir jādeg par savu komandu un jāved komanda pretī jauniem sasniegumiem."

LSSS komandu gūtie sasniegumi: U19 meiteņu komanda triumfēja Latvijas Jaunatnes basketbola līgā, bet LSSS U17 meiteņu komanda šī čempionāta savā vecuma grupā ierindojās 2. vietā. Savukārt 3. vietu Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionātā hokejā izcīnīja LSSS U17 komanda.

Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs: "Mēs esam viena ģimene, un tāpat kā katra skolēna, tā arī komandu sasniegtie rezultāti ir mūsu kopējais panākums, prieks un lepnums. Sportistu ieguldījums, darbs un gūtie rezultāti ir tie, kas veido mūsu skolu par izcilu vietu, kur mācīties, sportot, gūt sasniegumus un lepoties par to, ka esam liepājnieki. Paldies komandu sportistiem, treneriem un vecākiem par ieguldīto darbu mūsu jauniešos!"

LSSS komandu sezonas panākumi:

• U19 meiteņu komanda par 1. vietu Latvijas Jaunatnes basketbola līgā
Komandas kapteine – Madara Šmite. Pārējās komandas dalībnieces – Kitija Muzikante, Sanija Brikmane, Marta Kaupmane, Maija Aploka, Sindija Miščenko, Kristīne Dreimane, Ance Kočetkova, Andīna Samanta Sudmale, Tīna Kristiāna Švarce, Paula Putniņa, Arnita Melne, Sanija Ekšteina, Tīna Bule un Ance Kreicberga. Vispārējās sagatavotības treneris Aigars Bergsons. Treneri Ģirts Splīte un Rūdolfs Rozītis.
• U17 meiteņu komanda par 2. vietu Latvijas Jaunatnes basketbola līgā
Komandas kapteine – Maija Aploka. Pārējās komandas dalībnieces – Alise Felicita Virga, Alise Strakša, Ance Kočetkova, Annika Bolšteina, Baiba Kabiņecka, Beāte Pūpe, Elza Brauna, Helēna Paula Arāja, Kate Krūmiņa, Kristīne Dreimane, Marija Vierpe, Nikija Mikāle un Sindija Miščenko. Vispārējās sagatavotības treneris Aigars Bergsons. Treneri Ģirts Splīte un Rūdolfs Rozītis.
• U17 zēnu komanda par 3. vietu Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionātā hokejā
Komandas kapteinis – Jānis Jekste. Pārējie komandas dalībnieki – Jegors Perepečs, Kristians Bērziņš, Artūrs Lavrinovičs, Bruno Zaremba, Andrejs Lobakovs, Savelijs Baranovs, Miks Matīss Sūniņš, Jānis Melbārdis, Miks Lindbergs, Reinholds Circenis, Kurts Kristers Baumanis, Henrijs Laugalis, Edvards Cisļonoks, Agris Zelmenis, Adrians Bērziņš, Ronalds Miķelsons, Marks Aksels Rubīns, Roberts Freidenfelds, Martins Vītols un Markuss Pētersons. Vispārējās sagatavotības treneris Kārlis Liepiņš. Treneri Linards Mazurs-Mago, Edgars Brancis un Māris Miezis. Fizioterapeits Aleksandrs Mordvincevs. Vārtsargu treneris Toms Konrāds.