Pēc 14.Saeimas vēlēšanām, kurās pārliecinošu atbalstu Liepājā un Kurzemē ieguva biedrības "Liepājnieki" biedri, Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes deputātiem – Lindai Matisonei un Atim Deksnim – novembrī kļūstot  par Saeimas deputātiem, ir sagaidāmas pārmaiņas Liepājas valstspilsētas pašvaldības domē, mainoties biedrības "Liepājnieki" pārstāvētajam deputātu sastāvam.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes deputātu sastāvu no biedrības "Liepājnieki" varētu papildināt Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris valdes loceklis, Kurzemes Biznesa inkubators valdes priekšsēdētājs Salvis Roga un Liepājas 15.vidusskolas direktors Gints Ročāns.

Šobrīd biedrības "Liepājnieki" biedrs, Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes deputāts Atis Deksnis pilda domes priekšsēdētāja vietnieka amata pienākumus, tāpēc Sadarbības padomei un domes deputātiem būs jāpieņem lēmums par deputātu, kas turpmāk veiks pilsētas vicemēra amata pienākumus.

Biedrība "Liepājnieki" valde, biedrības biedri un atbalstītāji 5.oktobra sēdē pieņēma lēmumu vietnieka amata kandidatūrai izvirzīt Salvi Rogu, portālu informē biedrības "Liepājnieki" komanda.

Biedrības valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis: "Es esmu pateicīgs liepājniekiem un kurzemniekiem par piedalīšanos vēlēšanās, par atbalstu "Apvienotais saraksts" un mūsu biedrības biedriem Lindai Matisonei un Atim Deksnim. Reģionos esošo pašvaldību pārstāvju spēka pozīciju stiprināšana Saeimā ir ļoti būtiska, un vēlētāji pārliecinoši savas balsis un uzticības mandātu ir nodevuši Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes deputātiem.


Esmu drošs, ka tāpat kā procesi dabā ir cikliski, tādi tie ir arī cilvēku dzīvē – tāpēc pozitīvi vērtēju jauno deputātu ienākšanu Liepājas domē. Arī politikā ir nepieciešamas pārmaiņas, lai esošie un jau tradicionālie procesi iegūtu citu jaudu, tāpēc jauniem deputātiem ir jādod iespēja sevi parādīt."