LSEZ SIA "NordePlast" izziņo sadarbību ar vietējo veikalu tīklu "top!", piedāvājot savu produkciju; piparu sildošie plāksteri un dažādu veidu plāksteru komplekti vairāk nekā 43 veikalos Liepājā, Grobiņā, Nīcā, Saldū, Priekulē, Vaiņodē un citviet Latvijā.

Uzņēmums ražo līdz 80 veidiem augstas kvalitātes medicīniskos plāksterus ar zīmolu "EcoPlast". Sortimentā ir kinezioteipi, aizsargājošu plāksteru līnija tulznām un varžacīm, plāksteri mazāku brūču nosegšanai, fiksējošie plāksteri rullīšos un piparu sildošie plāksteri mugurai. Aptuveni 95% no uzņēmuma saražotās produkcijas tiek eksportēti uz Ukrainu, Poliju, Gruziju, Krieviju. "Nodrošinot stabilu eksportu, mēs varam vairāk pievērsties vietējiem tirgiem. Uzskatam, ka Latvijas uzņēmumiem ir jālepojas un ir jānodrošina patērētāji ar kvalitatīvu alternatīvu importa precēm. Tādēļ mūsu komanda aktīvi ir uzsākusi sarunas ar vietējiem aptieku tīkliem, mazumtirdzniecības veikaliem un vairumtirdzniecību lielveikaliem," saka uzņēmuma valdes loceklis Romāns Gramiko.


Pateicoties LIAA biznesa inkubatora finansiālam atbalstam un LSEZ statusa priekšrocībām, uzņēmums ir spējis strauji augt un gūt nepieciešamo motivāciju nepārtrauktai attīstībai. Līdz šim LSEZ


SIA "NordePlast" ražo nesterilos medicīniskos produktus. Savukārt tuvākajā nākotnē, izmantojot pieejamo atbalstu, uzņēmums gatavojas palielināt ražošanas mašīnu skaitu, jo tiek plānots virzīties arī uz slimnīcu segmentu, sortimentu paplašinot ar sterilo produkciju.


LSEZ SIA "NordePlast" mērķis ir veidot jaunas sadarbības ar vietējiem aptieku tīkliem, mazumtirdzniecības veikaliem un vairumtirdzniecību lielveikaliem, lai pavisam drīz vietējā ražojuma plāksteri būtu pieejami pircējiem arvien vairāk tirdzniecības vietās un ar plašāku produktu klāstu.


Sadarbības piedāvājumus uzņēmums aicina sūtīt LSEZ SIA "NordePlast pārdošanas speciālistei Annai Tacenko; anna.tacenko@nordeplast.com.