Ceturtdien, 15.decembrī, Dienvidkurzemes novadā, Grobiņā, Lielajā ielā 74, Ziemassvētku noskaņās atvērts jaunuzceltais veikals "top!". Kopējā ēkas platība ir 990 m2, savukārt, veikala tirdzniecības zāle 580 m2. Jaunajā veikalā piedāvāsim plašu sortimentu, ko uzņēmums ir papildinājis ar svaigām zivīm un gaļu, kā arī uz vietas ceptām smalkmaizītēm un konditorejas izstrādājumiem. Kopējās projekta investīcijas ap 1,8 milj. eiro.

"Projekta būvniecību uzsākām šāgada jūnijā. Ēka ir būvēta tā, lai būtu ērta klientiem un iekļautos vidē. Ēkas sienas paneļos izmantots gaismu caurlaidošs materiāls, kurš to vizuāli padara vieglu un gaišu. Tika labiekārtota piegulošā teritorija, ierīkots stāvlaukums 46 automašīnām. Domājot par vidi un ilgtspēju, veikals aprīkots ar energoefektīvu tirdzniecības aprīkojumu un apgaismojumu, kā arī pircēju ērtībai esam uzstādījuši kopumā piecas kases, trīs no tām – pašapkalpošanās. Jaunais veikals nodrošinās mūsdienīgu un ērtu iepirkšanos klientiem, kā arī patīkamus darba apstākļus darbiniekiem," stāsta AS "LPB" valdes priekšsēdētāja Elīna Ļaudama.


"Īsi pirms gadumijas esam priecīgi par vēl vienu jaunu vietējo uzņēmēju veikalu "top!", kas šodien durvis vēris Grobiņā, kur līdz šim bija gan "top!", gan "mini top!" veikals. Esošais veikals "top!" tiek aizvērts, un šodien piedāvājam jaunu, skaistu veikalu ar paplašinātu sortimentu un virkni akcijas un zemo cenu piedāvājumu. Īpaši vēlamies uzsvērt svaigās produkcijas plašumu – svaigas zivis un gaļu, tāpat vietējo kulināriju, uz vietas ceptas smalkmaizītes un karstos dzērienus līdzi ņemšanai. Esam parūpējušies par vegāniem un veselīgā uztura baudītājiem, papildinot jau ierasto sortimentu, un piedāvāsim arī jau iemīļotos vietējo ražotāju produktus. Pircēju ērtībai veikala ēkā ir arī "Mēness aptieka", ziedu veikals, kā arī būs iespēja nodot tukšo depozīta taru," stāsta veikalu tīkla "top!" valdes locekle Ilze Priedīte.

Šogad šis ir jau piektais jaunais veikals "top!", kā arī renovēti un modernizēti 17 esošie veikal. Tīkla partneris AS "LPB" šogad renovēja vairākus veikalus, tostarp lielākais renovācijas un paplašināšanas darbs noslēdzās Pāvilostā un Rīgā, Ilūkstes ielā.


Par projekta īstenotāju AS "LPB"

AS "LPB" ir viens no vietējā veikalu tīkla "top!" radītājiem, kas dibināts 1992.gadā un ir 100 % vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Zīmīgi pieminēt, ka tieši AS "LPB" 2000. gadā Liepājā atvēra pirmo veikalu "top!". Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums atvēris 39 veikalus "top!" un "mini top!" dažādās Latvijas pilsētās un nodrošina vairāk nekā 600 darbavietu.

Par veikalu tīklu "top!"
Veikalu tīkls "top!" ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi "top!" Latvijā šobrīd darbojas 205 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā, informē veikalu tīkla "top!" valdes locekle un mārketinga direktore Ilze Priedīte.