Pretrunīgi vērtētā noliktava Muitas ielā 6/8, kas pieder "Baltijas zivsaimnieku apvienībai", ir pabeigta, bet darbība tur joprojām nenorisinās.

Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā maija sākumā publicēts paziņojums par iepirkumu, ko pasūta "Baltijas zivsaimnieku apvienība". Līdz 20.maijam pretendenti var iesniegt piedāvājumus par zivju saldēšanas aprīkojuma komplekta piegādi noliktavai Muitas ielā 6/8.

Paredzamā līgumcena par iekārtu piegādi ir 100 000 eiro, un par šo summu uzvarētājam būs jāpiegādā automātiskais zivju svēršanas dozators, tvertne taras mazgāšanai, 2 darba galdi, filejas apstrādes līnija, vanniņas zivju uzglabāšanai un darba laukums pieciem cilvēkiem.

Iepirkums izsludināts Eiropas Zivsaimniecības fonda (EZF) pasākuma "Investīcijas ražošanas, pārstrādes vai mārketinga iekārtās un infrastruktūrā" ietvaros. Tā mērķis ir atbalstīt investīcijas ražošanas, pārstrādes vai mārketinga iekārtās un infrastruktūrā, kuru ieviešanas rezultāts ir pieejams plašākam zivsaimniecības nozares pārstāvju lokam, salīdzinot ar pasākumiem, ko parasti savu interešu īstenošanai veic komersanti.

Pie noliktavas Muitas ielā 6/8 pērnā gada nogalē vairākkārt izplūda putas, tomēr Vides pārvaldes speciālistu atzina, ka tās nav cilvēkiem un videi kaitīgas.

Portāls jau rakstījis, ka "Baltijas zivsaimnieku apvienībai" pieder arī noliktava Vecajā Ostmalā 53, ko paredzēts rekonstruēt. Apvienības vēlme veikt saimniecisko darbību šajā vietā ir saskārusies ar iebildumiem. Neskatoties uz to, turpinās projekta attīstība.